Azubel: 7 Büyük Günah, Cuma günü izleyicileriyle buluşuyor

Kültür - Sanat 14.09.2021, 13:30
201
Azubel: 7 Büyük Günah, Cuma günü izleyicileriyle buluşuyor

Çekimleri Zonguldak'ta yapılan Azubel : 7 Büyük Günah adlı film 17 Eylül'de bu Cuma sinemalarda!

Korku sinemasında çoğunlukla el kamerası kullanılarak çekilen found footage (buluntu film) tekniğindeki filmde sadece doğal ışık kullanıldı. Bu iki zorluğu birleştiren film, izleyiciye el kamerasının doğallığını aktarıyor.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Fatih Gülaydın'ın yaptığı filmde; Mert Uzunmehmet, Önem Pişkin, Cengiz Çağlayan, Duru Yücel, Dilan Ural, Kübra Dinç, Alp Taş ve Samed Yıldırım'ın yanı sıra Apollon Film bünyesindeki oyuncular da yer alıyor.

Evden Çıkmanın Tek Yolu 7 Büyük Günahı Tamamlamak

Azubel: 7 Büyük Günah, paranormal olayların gerçekleştiği belirtilen bir eve hapsolan Serkan ve Ece'nin, yalnız olmadıkları bu evden çıkmaya çalışmalarını konu ediniyor.

Bu evden çıkmanın tek yolu 7 Büyük Günahı tamamlamak; kibir, açgözlülük, tembellik, oburluk, şehvet, kıskançlık ve öfke...

Azubel: 7 Büyük Günah Filminin Konusu Nedir?

Serkan, youtube üzerinden seanslar yapan bir psikologdur. Doğaüstü olaylara inanmayan Serkan’a bir gün takipçilerinden biri terk edilmiş bir adrese gitmesini ve bu olayların yaşanmadığını kanıtlamasını ister. Serkan nişanlısı Ece ile birlikte bu adrese gider. Gittikleri adres bir evi göstermektedir. Bu eve giren Serkan ve Ece tuhaf olaylarla karşılaşırlar ve bu eve hapsolurlar. Bu evde yalnız olmadıkları fark eden Serkan ve Ece’nin buradan kurtulmaları için kibir, açgözlülük, tembellik, oburluk, şehvet, kıskançlık ve öfke günahlarını işlemeleri gerekmektedir

Film, 17 Eylül’de tüm sinemaseverlerle buluşacak.

Kaynak: Mustafa ÖZDEMİR
Yorumlar (0)
17
açık