Zonguldak bu defa da kaçak ocaklar ve yasak aşk dizisiyle gündeme geliyor...

Kültür - Sanat 03.02.2021, 12:54 03.02.2021, 12:58
4159
Zonguldak bu defa da kaçak ocaklar ve yasak aşk dizisiyle gündeme geliyor...

Zonguldak Kelebeğin Rüyası filminden sonra Kaçak Ocaklar ve yasak bir aşkı konu alan dönem dizisinde yer alarak gündeme geliyor. Nisan ayında çekimlerine başlanacak olan Kanunsuz Topraklar dizisinin platosu İstanbul'da kurulacak. Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş, bu defa Zonguldaklı maden patronunun kızına aşık olan maden işçisi Davut rolüyle karşımıza çıkacak.

 

Bir Zamanlar Çukurova'da, hayat verdiği Yılmaz karakteri ile hafızalara kazınan Uğur Güneş'in yeni yapımına dair bilgiler gelmeye başladı. Sevilen oyuncu, bahar aylarında yayınlanması beklenen Kanunsuz Topraklar dizisinde, Davut Karakteri ile izleyiciye 'merhaba' diyecek.

Dönem dizisi olduğu bilinen Kanunsuz Topraklar, Zonguldak'ta maden patronu olan Malik Bey'in kızı Gülfem ve maden işçisi Davut'un imkansız aşkını konu alıyor.Nisan ayınca çekimlerine başlanılacak olan dizide, Uğur Güneş'in partnerine dair herhangi bir bilgi yer almıyor. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar'ın yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturacak. Dizinin çekimleri için İstanbul'da Zonguldak platosu oluşturulacak. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
16
açık