Kültür - Sanat:
Zonguldaklı Yazarın İlk Romanı Çıktı
Zonguldaklı yazar Hafize Şentürk Süalp, ilk kitabı 'BenDeniz' in imza gününde Sapiens Yayınları instagram hesabından 25 Mayıs Saat:17.00’da yapılacak canlı yayınla okuyucuları ile buluşuyor.

Zonguldak doğumlu yazar Hafize Şentürk Süalp, "İlk romanım çıktı. Çok heyecanlıyım.  25 Mayıs saat 17:00 de @sapiensyayinlari hesabından yapılacak olan canlı yayında lansman ve imza günü olacak. Yanımda olursanız çok sevinirim..." dedi


Kitabın tanıtım yazısında kitapla ilgili şu bilgilere yer veriliyor: “O’nun adı Deniz… Hırçınlığına ortak olduğu bir başka denizin sahillerinde gelmiş dünyaya… Karası bol bir şehrin isi, dumanı sarmış her yanını… Kulaklarında maden göçüğü, soluğu kömür karası… O’nun adı Deniz… İliğine kadar biliyor yalnızlığı… Duvar gibi çaresizliği…Gidenleri, yitirilenleri…Ama sevmeyi de biliyor.Sevilmeyi…Çünkü O’nun adı Deniz…Atadan miras kalan ismin ilk üç harfini kabulleniyor sadece…Asiye asileşiyor…Özgürlük, kanat…Özgürlük, ufuk…BenDeniz, yaşamla savaşı, savaşı barıştırmayı , hayatın sevgide karar kılan ‘kabul makamı’nı anlatıyor. Rengarenk bir gülümsemeyi, gökkuşağına nispet olsun diye tepemize dikiyor…Ve gökkuşağının sonundaki altını aramaya çağırıyor, halden anlayanı…"
Yazarın Özgeçmişi
Hafize Şentürk Süalp 1971 yılında Zonguldak’ta doğdu. Gazi Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü’nden mezun oldu. Bugüne kadar sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yayınlanan İmza:Karın, İmza:Ben ve Bir Arkadaşın Başına Gelmiş isimli 3 kitapta yazdığı bölümleri ile yer aldı. BenDenİZ, yazarın ilk şahsi kitabıdır. Ankara’da yaşıyor. Evli ve bir çocuk annesidir. Çok uluslu bir firmada 21 yıldır bağımsız dağıtıcı olarak faaliyet göstermektedir.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İSKELEYE heykelleri yapılsın

Haberi Oku