Asayiş Haberleri Tümü

Demir sopalarla yaralanmıştı... O MADENCİ KURTARILAMADI

Zonguldak'ta 13 Haziran'da demir sopalarla dövülerek yol kenarına atılan 2 çocuk babası madenci Özcan Akçay, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Akçay, 13 Haziran Cumartesi akşamı Dilaver Mahallesi Karamanya  Camii önünde, gece evine giderken Ç. Y. ve T. D. isimli şahıslar tarafından Demir sopalarla saldırıya uğramıştı.


ÖNCE SERBEST BIRAKILDILAR, TEPKİLER ÜZERİNE TUTUKLANDILAR


Feci şekilde darp edilen ve öldü diye yol kenarına terk edilen Özcan Akçay’a saldıran Ç.Y. ve T.D. savcılık tarafından serbest bırakılmıştı.

Olayın Halkın Sesi'nde "Öldüresiye dövdüler... Serbest kaldılar..." başlığıyla gündeme getirilmesinin ardından savcılık tarafından gözü dönmüş saldırganlar yeniden gözaltına alınmış ve çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmışlardı.

Bu gelişmenin ardından hastaneden acı haber geldi. Demir sopalarla ağır yaralanan maden işçisi, yoğun bakımda tedavi gördüğü hastanede tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

(Halkın Sesi)

Yorumlar
 • Ali Soydaş

  Öldürme suçu hiçbir sebeple hafifletilemez. Ancak dövülme nedeni haberde yer almalıydı...

  cevapla
 • muhittin sürmene

  vahşice hisle,tasarlayarak ve planlayarak adam öldürme suçları maddesinden yargılanıp,en ağır cezayı almaları temennimle

  cevapla
 • İsimsiz

  Bunlar idam edilmeli helal olsun halkın sesine adalete adaleti ögrettigi için

  cevapla
 • Kozlu

  Halkın sesine adaleti dağıtması gereken kişilere adaleti hatırlattığı için tşk ederim.haber olursan adelet oluyor nasıl bir ülke haline geldik hayret..

  cevapla
 • ŞenolBüyükyılmaz

  Ya arkadaş merak ettiğim adaletin tecellisinin hukuktamı gazetelerdemi olduğu.Eğer gazetecilik bu kadar önemli ise neden avukat yerine hakim savcı yerine daha çok gazeteci yetiştirmiyoruz.Bu ülkede gazeteciler haber yapmayınca adalet yerini bulmıyorsa bence hukuk fakülteleri kapatılmalı gazeteci mezun eden fakülteler çoğaltılmalı.

  cevapla
 • mustafa adisen

  vah benim memleketim

 • K.ayhan

  Bu aralar anlaşılmaz olan ADALET

  cevapla
 • T n

  Ne yaptı olumu hak edecek kadar uzucu

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları