Genel Haberleri Tümü

KEPÇEYLE ÇALMIŞLAR!

AKP’li Belediye Başkanı Ali Bektaş, kendisinden önce görev yapan AKP’li Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’ı şikayet etti. İçişleri Bakanlığı soruşturma izni verdi.

KEPÇEYLE ÇALMIŞLAR!

 

AKP’li Kozlu Belediyesi’nde yaşanan yolsuzluk iddiaları bu kadarına da pes dedirtti. Kendisinden önce o koltuğa oturan eski Başkan Kerim Yılmaz’ı yolsuzluk yaptığı için İçişleri Bakanlığı’na şikayet eden Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın başvurusu haklı bulundu. İçişleri Bakanlığı, Kerim Yılmaz’ın dönemiyle ilgili soruşturma açılmasına onay verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından verilen soruşturma izninin ardından bu hafta Kozlu Belediyesi’ne bakanlık müfettişlerinin geleceği öğrenildi. Öte yandan Bektaş’ın Kerim Yılmaz’ı şikayet etmesi “AKP içinde hesaplaşma” olarak yorumlandı.

 

24 SAAT KEPÇE ÇALIŞMIŞ!

 

Ali Bektaş’ın göreve gelir gelmez gündeme getirdiği iddialara göre şişirilmiş faturalar ile Kozlu Belediyesi milyonlarca lira zarara uğratılmış. Kerim Yılmaz döneminde yeğenine ait Ber-plus isimli şirketle Kozlu Belediyesi’ne milyonlarca lira değerinde fatura kesen Erim Berberoğlu her zaman olduğu gibi yolsuzluk iddialarının göbeğindeki isim. İddiaya göre Erim Berberoğlu’nun yeğeninin üzerine yaptığı şirket 24 saat boyunca belediyeye iş makinesi çalıştırmış. Geriye dönük çalışıp çalışmadığının denetiminin mümkün olmadığı iş makineleri hayali işlerde çalışmış gibi gösterilmiş. Bakanlık müfettişlerinin en güçlü delili ise 24 saat hizmet veren iş makinelerin mazot faturaları! Naylon fatura iddiasını da araştıracak olan müfettişler, Kerim Yılmaz’ı suçlu bulursa Yılmaz ve ilgili firmalar hakkında yolsuzluk davası açılacak.

Yorumlar
 • hasan basınca

  hırsıza kapı dayanmaz

  cevapla
 • Benim yani HALK ın sesi

  Alicik önce kendi yaptığı işlere bir baksın. Kendisi Bl. Bşk iken AKP yöneticileri+ YANDAŞLARINA kozlunun hangi yerlerini peşkeş çekmiş. Fatih sitesine çıkarken o yolun sağlı sollu kimlere nasıl sunduğunu bir izah etsin. Tabi şimdi biat çok önemli. Bunu en iyi o biliyor NOKTA

  cevapla
 • Kozlu nun gercekleri

  Bu arada k.yilmazin kankasi eski ilce başkanı a.ozdemir belediye kesilen Ramazan kumpanyası faturaları da Sorsunlar. Bu iş zincirleme a.ozdemirde dıger işyeri sahiplerini ihbar edecek Yımaz ticareti

  cevapla
 • misafir zonguldaklı

  iktidar partisinden oldukları için bir şekilde sümenaltı edileceğini düşünüyorum

  cevapla
 • Kozlu

  Gerçekler her zaman ortaya çıkar

  cevapla
 • Özgür

  Haram olsun Allah hesabını sorsun zaten Türkiye de adalet olsa bu zatlar cezaevinde olmalı

  cevapla
 • hüseyin ordu

  Nasil adam bunlar muslumanim diye geçinirler cocuklarinin yüzünü nasil bakiyorlar.

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları