Genel Haberleri Tümü

KOZLU halkı “offf” çekerken BEKTAŞ Of’ta keyif çatıyor

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, tüm tepkilere rağmen Trabzon Of’taki köyüne gitti

Göreve geldiği günden itibaren tartışmalı kararlara imza atan Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, başta susuzluk ve ulaşım olmak üzere ilçede yaşanan bin türlü sorunu bir kenara bırakıp mekleketi Trabzon’un Of ilçesindeki köyünde tatil yapıyor.

Günlerdir susuz kalıp elektrik kesintisi nedeniyle mağdur olan, bunlar yetmezmiş gibi kar yüzünden kapanan yolların bir türlü açılmaması nedeniyle bir de evine ulaşmakta zorlanan Kozlu halkı, Başkan Ali Bektaş’ın Of Erenköy’deki evine yol yaptırmaya gittiğini öğrenince, “Bu kadarına da pes” diyor. İddiaya göre Özel İdareye köyündeki evinin yolunu yaptırmaya giden Ali Bektaş, Of’ta sefa sürerken Kozlu halkı ise cefa çekmeye devam ediyor. Bektaş'ın kendini Kozlulu mu yoksa Oflu mu saydığı, hangisinin sorununu hangisinden daha öncelikli gördüğü ayrıca merak ediliyor.


Yorumlar
 • Erenköylü

  Haberi masa başında yazdığınız çok belli. Başkan özel bir işi için hafta başı Of'a gelmesi gerekirken ancak cuma günü gelip tekrar geri dönmek durumunda kalmıştır. Özel İdare'ye yol yaptırmak demişsiniz; Trabzon bir büyükşehir belediyesi olduğu için şehrimizde özel idare yoktur. Ayrıca kendisi, iktidar partisinin mensubu olduğu halde Of Belediyesi'ne dahi bu konuda bir bilgi vermemiş ve iltimas beklememiştir. Muhalefet yapmak adına yalan ve iftiraya başvurmak çok vicdansızca ve hiç kimseye yarar sağlamayan bir yaklaşımdır.

  cevapla
 • sade vatandaş

  i̇lk seçi̇mde gönderi̇ri̇z of a sikinti deği̇l

  cevapla
 • hakkı doğru

  tatlı tatlı yemenin acı acı genrmesi olur

  cevapla
 • Musa

  Valilik yasak koymuş kozlu da kepçe dozer çalıştırmak yasakmış bu söylentiyi yayıyorlar. Alın size haber kozlu belediyesi halk otobüslerinin tüm lastikleri kabak ve yaz lastiği lastikler bitmiş

  cevapla
 • Kozlulu

  Karın yağdığı akşam üç kişi kar. Sefası yapıyordu .Ne zamn Of a bitmis bu başkan. Aynı Süpermen gibi

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları