ZONGULDAK Haberleri Tümü

Anketler Erdem Dedi

Zonguldak’ta yayın yapan 3 ayrı yayın organı tarafından yapılan “CHP İl Başkanı kim olmalı” konulu anketlerin ortalamasında başkanlık için adı geçen Tahsin Erdem birinci çıktı. Halkın Sesi, Pusula ve Elmas TV internet siteleri tarafından yapılan kamuoyu araştırmalarında Halkın Sesi ve Elmas TV’nin anketinde Tahsin Erdem birinci çıkarken, Pusula Gazetesi’nin anketinde Turan Oral ilk sırada yer aldı. 


TAHSİN ERDEM AÇIK ARA

Üç yayın organının yaptığı anketlerin ortalamasında ise aynı zamanda Zonguldak Mali Müşavirler Odası Başkanı olan Tahsin Erdem %41.2 ile birinci olurken, GMİS Genel Başkan Danışmanı Turan Oral %34.4 ile ikinci, Avukat Osman Yayla %13.3 ile üçüncü, mevcut CHP İl Başkanı Hakkı Güney ise %11.1 oy oranı ile dördüncü oldu.

VEKİLLERİN BASKISI TERS TEPTİ

Öte yandan şu ana kadar 2 kez iptal edilen ilçe başkanları toplantısının Pazartesi yapılacağı duyurulmuştu. Ancak Pazartesi yapılacak toplantının da iptal edildiği öğrenildi. CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’ın Adayı olarak ilçe başkanlarına dikte edilen Turan Oral ismi bazı ilçe başkanlarının tepkisine neden olduğu için toplantının iptal edildiği öne sürüldü.

Yorumlar
 • CHP'Lİ

  tabanda istifalar başlar.

  cevapla
 • ERDOĞAN

  chp il başkanı halil furat

  cevapla
 • KEMAL

  chp il başkanı şenol şanal

  cevapla
 • SELVİ

  chp i̇l başkani tahsi̇n erdem tebri̇kler

  cevapla
 • Emekçi

  Anketın dedıgı önemli degıl delegenın sandıktaki oyu onemlı anketten birinci cıkmak cok zor bır sey degıl çevre konu komsu söylesen birinci cıkarsın zaten Turan oral bana göre kazanır çok dürüst birlestırıcı yıllardır partide yer alan cok degerli bır abimiz

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları