ZONGULDAK Haberleri Tümü

Bir karış suda boğulduk

 

Sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağış Zonguldak Merkez ve İlçelerde hayatı felç etti… Birçok dükkan sel tehlikesi atlatırken trafik felç oldu…

Bir karış suda boğulduk

Zonguldak dün güne yağmurla uyandı. Yaklaşık iki saat etkili olan ve ara ara devam eden sağanak yağış hayatı felç etti. Zonguldak Merkez’de devam eden asfalt çalışmaları nedeniyle kazılan yollar çamur deryasına dönüşürken yollardaki su göletleri araç trafiğine geçit vermedi. Zonguldak Belediyesi Temizlik İşleri ve Fen İşleri personeli yetersiz kalınca vatandaş kendi imkanlarıyla sel sularıyla mücadele etti.

 

Sağanak yağıştan en çok etkilenen ilçelerin başında Kozlu ilçesi geldi. Zonguldak Kozlu Karayolu’nda özellikle BAKKA binası önünde biriken yağmur suları nedeniyle araçlar üçlükle ilerlerken ambulanslar yolda kaldı. Kozlu İlçe Merkezi’nde ise her yıl yaşanan manzara değişmedi. Bir çok araç suda mahsur kalırken paçaları sıvayan vatandaşlar yolun karşısına güçlükle geçti. Kozlu Belediyesi Selle mücadelede sınıfta kaldı.

Yorumlar
  • Lale

    Kozluda belediye imar alaninda cok iyi bütün imar işiyle ilgilenen personel tirilyoner.kozluyu sel alsa kime ne onlar imar da cok iyiler.

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz