ZONGULDAK Haberleri Tümü

İŞTE SELİM ALAN’IN YENİ KORUMA MÜDÜRÜ

Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, belediye içindeki kadrolaşma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Belediye içinde inanılmaz bir güvenlik ağı kuran Selim Alan, içeriden bilgi sızmaması için adeta her personeli kendi döneminde işe giren başka bir personele zimmetliyor. Bu sayede belediye içinde yaşanan usulsüzlük iddiaları kamuoyundan gizleniyor. 

ŞEFFAFLIK SÖZÜ VERMİŞTİ

Öte yandan son dönemde işe aldığı isimlerle dikkatleri üzerine çeken Selim Alan, son olarak Koruma Müdürü olarak Volkan Yılmaz’ı işe aldı. Bir otelde güvenlik müdürü olan Yılmaz, belediye binası girişinde görev yapacak. Alan, adaylık döneminde şeffaflık sözü vermiş, hatta makam odasının kapısını sökeceğini söylemiş ama sökmemişti.

Yorumlar
 • serseri

  yılmaz beye yapılan bu haberin tamamen çekememezliğe yoruyorum

  cevapla
 • metinozel@hotmail.fr

  Hayırlısı olsun sözünde dursun şeffaf olur dileği ile

  cevapla
 • Buğra aydın

  Kardeşim hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın canım dostum volkan seninle gurur duyuyoruz Allah a emanet ol

  cevapla
 • Vatandaş

  3 senelik ömrü var o koltukta ben bir ak partili olarak ona hakkımı helal etmiyorum gece gündüz bier koşturduk sırf kendi egosunu tatmin etmek istedinden bizleri kapi içeri bile almada mahalle teşkilatı toplantılarında benim isim seçildikten sonra mahalle başkanları ve mahalle yönetimiyle diyordu ama ise aldıkları taksi plakası olanlar minubus hattı olanlar servis plakası sahibi olanlar yani kısacası nerde zengin varsa ise aldı ama bu şehirde çoğunluk garibanlar bu garibanlar kendilerine yapılanları asla unutmaz eline bıçak alan belediye binasını bastı ise aldı korkudan ama gece gündüz biz çalışanlar kapısından bile giremiyoruz kim benim ailemin hakkını yediyse Allah belasını versin sırf bizler mustafa başkanın adamı olduğumuz için ise alınmadık ama en çok ta mustafa başkan ve bizler koşturduk ama benim kapıma seçim zamanı bir ak partili gelip oy iştesin kapıdan sıktır edecem onu 3 sene daha oturursun omer selim alan 3 sene sonra sende o koltuktan inersin ondan sonra secaattin gibi senide bu halk çabuk unutur o yazı yazanlar yalakalik olsun diye böyle haber olurmu diye kesin çıkarı olanlardır samimi söylüyorum yada makarnacilardir gün geçmeden neler doğar saygılarımla çıkarsız bir dünya

  cevapla
 • eren

  anlamanda güzel bişey

 • Selim sezgin

  Volkan gayet temiz dürüst bir insan sevindim böyle bir gore ve gelmesi

  cevapla
 • Mehmet

  Zonguldak hizmet gorecekk insAllahhh

  cevapla
 • Mesut bozlar

  Haber yaparken böyle dürüst bir insanı malzeme yapmanız haberciliği nasıl menfaate cevirdiginizi daha iyi gösteriyor Zonguldak halkına cok yazıkki biz de sizi yaptığınız haberlerler le takip ediyoruz kendinize yakışanı yapıp volkan Yılmaz'dan özür dileyin...

  cevapla
 • Perifer

  bu kim ki?

  cevapla
 • uy

  kıbrısa yine gidiormu acaba

  cevapla
 • Eroğlu

  vekiller başkanlar hep o koltukta oturacağız zannetmesinler. kaldı 3 sene

  cevapla
 • Cihangir Bayraktar

  Bu tip haberleri millet yemez, helal olsun başkana belediyenin ihtiyacını ne partiyle alakası olan ne de kendisiyle bağlantısı olan biriyle çözmemiş, uzun yıllardır güvenlik sektöründe emek harcayan helal yoldan ekmeğini kazanan Volkan Yılmazla çözmüş yani liyakate göre işe alım yapmış, kendi menfaatleriniz doğrultusunda insanların ekmeğiyle oynamayın haksızlık yapmayın. Görevini en iyi şekilde yerine getireceğine inandığım Volkan Yılmaz’a ve Zonguldak halkına hayırlı olsun. Volkan Zonguldak’ın yetiştirdiği şehrini seven bir kardeşimizdir kimseye zulmetmez edilmesine izin vermez gönül rahatlığıyla belediye binasına gidip güven içerisinde işlerimizi halledebiliriz.

  cevapla
 • Cihangir Bayraktar

  Bu tip haberleri millet yemez, helal olsun başkana particilik akrabacılık yapmamış liyakate göre işe alım yapmış Volkan Yılmaz ne partiyle ne de başkanla yakınlığı olan birisi değil senelerce bu meslekte ekmeğini helal kazanmış bir kardeşimiz belediyenin güvenlik ihtiyacı en doğru kişi işe alınarak çözülmüş bedava insanların zihinlerini bulandırmaya çalışmayın. Kendi menfaatleriniz için insanların helal ekmeğiyle oynamayın.

  cevapla
 • Sol mehmet

  Ne oldu cakallar calamiyomusumuz seime .saldiuriyosybuiz bu gume kadar belediyeye caldibmiz sesibmiz cikmadi haayirdir lam.size kim havla diyo size volkam .yilmaz a yakisir bu gorev ibmagzi olarak mutlu ve gururluyuz ve hep arkasimdayiz

  cevapla
 • Inagzi genclik

  Volkan kardesimize hayirli ugurlu olsun.belediye baskanimizda dogru yerinde bir karar almis bence

  cevapla
 • Diyor

  Biz de gece gunduz caliştik. Ne diyelim . Zaman geciyor. Mühur yine bize gelecek. İste o vakit hesap vakti.

  cevapla
 • Zonguldak lı

  Ömer selim Yalan

  cevapla
 • Acılık çocuğu

  Adam tabi ki kendi kadrosunu kurcak volkan abiyede on numaraya yakışır başkanı korumak.hayırlı olsun volkan abi Allah utandırmasın.başkan çalısıyor birazda yaptığı işleri projeleri haber yapın.

  cevapla
 • Mustafa- Kozlu

  İçerden bilgi sızmaması için ne demek ya. Pentagon mu burası.

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları