ZONGULDAK Haberleri Tümü

PARSEL PARSEL SATACAKLAR!

AKP Merkez İlçe Başkanlığı için adı geçen Yaşar Gök’ün TTK’ya ait evleri parsel parsel satmak için ev başına 3 bin lira topladığı iddia edildiTürkiye Taşkömürü Kurumu’na ait atıl durumdaki evlerin satışında kolaylık yapma vaadiyle ev başına 3 bin lira avanta toplandığı iddia edildi. İddiaya göre Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’a olan yakınlığıyla bilinen ve AKP Merkez İlçe Başkanlığı için adı geçen Yaşar Gök, özellikle Kozlu Kılıç bölgesinde bulunan baraka evlerin 15 ila 20 bin lira arasında satılacağını iddia ederek TTK’da görev yapan üst düzey bir yönetici aracılığıyla ev başına 3 bin lira toplamaya başladı. Halkın Sesi, dolandırıldığını iddia eden mağdur ve Yaşar Gök’ün birinci dereceden yakınına gönderilen 3 bin liralık havalenin dekontuna ulaştı. 

SÜLÜN OSMAN GİBİ...

İstanbul Boğaz Köprüsü’nü satan ünlü dolandırıcı Sülün Osman’ı aratmayacak  plana göre TTK’ya ait atıl binaları tespit eden Yaşar Gök, aynı zamanda yakın arkadaşı olan TTK İnşaat Daire Başkanlığındaki üst düzey yöneticiyi referans göstererek istediği evi satışa çıkaracağını söyleyerek, 3 bin lira avanta toplamaya başladı. Halkın Sesi’ne konuşan ve ismini açıklamak istemeyen mağdur, Yaşar Gök’ün kendisini arayarak TTK’daki üst düzey yönetici ile görüştüğünü belirterek, “Kozlu Kılıç’taki evlerin 15-20 bin lira bedelle satışa çıkacağını, isterse buradan bir ev ayarlayabileceğini söyledi. Her şeyin yasal olduğunu söyleyince benden talep ettiği 3 bin lirayı kendisinin verdiği birinci dereceden yakınının hesabına havale ettim. Ancak bir süre sonra telefonlarıma dahi cevap vermeyince dolandırıldığımı anladım. Benim gibi başkalarının da mağdur edilmemesi için konunun haber olması gerektiğini düşündüm” dedi.

GÖZLER ZONGULDAK BELEDİYESİ’NDE

Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’a olan yakınlığıyla da bilinen Yaşar Gök’ün Zonguldak Belediyesi’nden de paravan şirketler aracılığıyla ihalesiz işler aldığı iddia edilmişti. İddialar üzerine Başkan Selim Alan, Yaşar Gök ile mesai bitiminde ve gizli görüşmelerde bir araya geliyordu. Öte yandan TTK Genel Müdürlüğünün konuyla ilgili nasıl bir işlem yapacağı merak ediliyor.


Yorumlar
 • Sert kazim

  ttk yönetimi hırsızlık yapma alooo

  cevapla
 • Madenci

  Bu güzelim şehri hep yediler yıllarca gelen giden yedi o yüzden halen eskisigibi duruyor şehir demeye bin şahit lazım TTK nın mülkleri ocakları evleri ekipmanları yok oldu gitti şehir garibanların şehri sahipsiz ama vefakar bir şehir Allah bunların hesabını elbet soracak biz madenciler yeraltında canımızı hiçe sayarken yöneticiler rant derdinde hakkımız haram olsun devletin malını yiyene

  cevapla
 • HasZonguldak

  yaşar bey zaten inşaat dairesinden çıkmıyorduki belliydi bi pislik olduğu

  cevapla
 • Takipçisiyiz..

  bu adam o malum yakın arkadaşının her başı sıkıştığında elinden tutup ankaraya götüren şahıs.şimdide devletin malını çalmaya dadanmışlar haysiyetsiz pislikler.

  cevapla
 • Yaşar

  Ontemmuzda boş gezen biri idi iç güveysi evlilik yaptı öyle hatırlıyorum

  cevapla
 • Takipçisiyiz..

  i̇ki şişman devleti soyacaklar demek ha.göbeklerden belli zaten bu zamana nasıl geldikleri

  cevapla
 • Kozludan...

  yeeeeee sari yeeeeeeeee doymadı gözün.

  cevapla
 • yusuf

  başkan seli̇m alanin kankasi ve di̇ğer adamlar söyle bana arkadaşini sana ki̇m olduğunu söyli̇yeyei̇m atasözü !!!

  cevapla
 • Zonguldak lı

  Ömer Selim Alan ın fetönün okulundan çocuğunu almıyan bu adamı yanından ayırmaması ilginç...

  cevapla
 • Ali

  Milletin mali deniz yemiyen..... 600 ...az geliyor bir okadar daha olsa gene yeter bizim paralar hakimi helal etmiyorum

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları