ZONGULDAK Haberleri Tümü

Seçkin Özdemir’e Polat Türkmen’den Veto

Atatürk Devlet Hastanesi Site Ek Binasının sorumlu Başhekim Yardımcısı Seçkin Özdemir’in sözleşmesinin yenilenmeyeceği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre sözleşme süresi dolan Seçkin Özdemir’e AKP Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in veto koyduğu öğrenildi.

Seçkin Özdemir’den boşalan göreve 15 Temmuz’dan sonra görevlendirme yapılacağı öğrenildi.


Yorumlar
 • Bozkurt Hakan

  Akp 3 Milletvekili bir dahaki dönemde aday yapılamayacak Dr.Seçkin ÖZDEMİR MHP Devlet BAHÇELİ Beye yakın olan isimlerle istişarede bulunarak davete olumlu yanıt vermiştir ve bir daha ki Dönem MHP Zonguldak 1.Sira Milkgev adayı olacaktır. MHP Genel merkezînin çünkü MHP Zonguldak Aday yapabilecegi kimsienin itiraz edemeyecegi ve aday olacak Seçkin Özdemir gibi bir isme çok ihtiyacı var şimdi den Seçkin Bey MHP ve Zonguldak Vekilliği hayırlı olsun diyorum.

  cevapla
 • Hüseyin korkmaz

  Hala kilimlide beni atasınlar kafası yaşanıyor ne hikmetse gideceklerini anladilarya ondandır ama sayın recep tayyip başkanım, zonguldak ve ilçesi kilimli ye atama yapsın hemde ivedilikle mevcutlarla seçi.e girerse çok büyük hüsrana ugrar

  cevapla
 • Aytaç

  millet aç. gençler işsiz. enflasyon tepeye vurmuş. cebimizde para kalmamış. millete faydası okan doktoru sırf kendi çıkarlarına uymadı diye göndermek yaptığınız iş mi bu ? biz de sizi göndereceğiz az kaldı. bekleyin.

  cevapla
 • Huseyin korkmaz

  Niye yayinlamadiniz son yazdiklarimi kilimlide donen firildAklari il baskaninin seckini once isteyip sonra kivirmasi ilce baskanin istifa ettirilmesi yerine kendilerine gore atama yaptirmalari bunlar tesadufmu

  cevapla
 • Kemal.B

  Bunu lütfen yayınlayın tüm gerçekleri insanlar bilmeli... Tabiki de basit bir istifa deil ak partili millet vekili Polat tğrkmen sebebi ile , Polat Türkmen önümüzDeki olacak seçimlere ön hazırlık. Kısacası ayak bağı olan ve güçlü adayların ayaklarını zonguldaktan kesme operasyonu. Seçkin Özdemir ak partidenndaha asla aday olmayacağını yakın çevrelerine duyurdu. Ama siyasetide asla bırakmayacağını ak parti haricinde başka bir parti ile yoluna devam edeceğini özellikle kilimli belediye başkanlığına soyunacağını dile getirmiş. Bu sebepten Polat Türkmen seçkin özdemir'i çok güçlü bir rakip görmüş seçkin özdemir'in karşısına kimi çıkarırsa çıkarsın şansı olmayacağını adı gibi bildiğinden bu Bizans oyununu oynamış . Gerçekler bunla bitmiyor tabi duyumlara ve rivayete göre kilimli hisar arkası sahil yolu boyunca düzenleme yapılıyor bu düze nleme işinde petrol ofisi ve bir çok benzeri işletme rantı olacakmış bu rant kendi belediyesi olmayınca elde edemeyeceğini bildiği için bu yola baş vurduğu erkenden seçkin özdemiri yollayıp seçimi kaybetmemek adına seçkin Özdemir'in Polat Türkmen için tehtit niteliğinden çıkması için adına önlem. Olayın özü sözü bu. Bu olayın özünü tüm kilimli kamu oyu bilmekte ve mağdur edilen seçkin Özdemir'in tekrar aday olması için Desteklediği bu zihniyetin bir an evvela bertaraf edilip kilimliyi kurtarmak. Seçkin Özdemir'in bilinen bir davası vardı bu dava 7 ay önce sonuçlanmıştı davanın sonucu seçkin Özdemir'in suçsuz olduğu yönünde karar ile bozulmuş bunun olmasını istemeyen işleribe gelmeyen zihniyetin en son çaresi seçkin Özdemir'in Zonguldak ve kilimli ilçesinden uzaklaştırmak olduğunu bilmeleri sonucu Ortada zaten. Seçkin Özdemir seçimlere aday olurmu diye sorarsanız Yüzde yüz girecek bu oynanan oyunun yanlarına kar kalmayacağı haşikar onca insan kitlesini arkasına almışken. Bu Bizans ordusu kendi kazdıkları kuyuya düştü seçim hırsı yarattılar bilmeyerek buda seçkin Özdemir'in bu olay karşısında dahada hırslandırmış olmalı.

  cevapla
 • Çakay

  nelerle uğraşıyorsunuz. millete hizmet edin. akp başka illerde hizmette uçtu. bunların taptığına bak. millet bu seçkini seviyo. sen istemesen de biz seviyoruz.

  cevapla
 • Nadir

  milletin sevdiğini istediğini ezerek bir yere varamazlar. sosyal medyada kendi istediği için gittiğini yazmış. ama bu işte bir iş var. hocam yolun açık olsun. çok üzüldük

  cevapla
 • Akıllı olan kazanır

  Bu oyun seçime ön hazırlık Polat Türkmen siyasi manevra ile seçkin özdemiri Zonguldak bölgesinden uzak tutmmak için adım atmış. Kilimli belediye başkanlığı için ak parti haricinde hangi parti varsa seçkin özdemiri yanına alsın kazanma şansını düşünmesinler bile akıllı olan parti klimli belediyesine bayrağını çeker ak parti türkiye geneli eridi büyük çöküşe geçti , büyük belediyeleri kaybetti CHP akıllı olursa seçkin yanına alırsa hiç çalışmadan seçim banko. Seçkin bey sizde tekrar girin gereken en güzel cevap seçimi almanız.

  cevapla
 • Korkuyorlar

  Seçkin başkanım adamlar seçime bu girerse bizi bitirir diye korkularından akıl oyunlarına baş vuruyorlar olsun sen yine gir filim baştan satılsın ????

  cevapla
 • Hüseyin Korkmaz

  Ilbaskanina sorun o istiyomumuymus seçkin ozdemiri nedemek istediğimi anlayan anlar onun için diyorumki üstüne basa basa zonguldak ve ilçeleri akparti il ve ilçelere atama yapılsın

 • Sezgin

  Polat bey yanlış yapmışsınız kilimli için onca çalışmış biri için bu olmadı tamam istemiyorsunuz onu anladık ta seçkin şimdi bodozlama seçime bağımsız da olsa girerse işiniz çok zor adam silme süpürür ki bence sizde akıllısınız bunu bildiğiniz için seçkini yolluyorsunuz akıl akıldan üstün bu adam siyaseti bırakmaz inadına dahada hırslandırdınız ki siz aday olarak çok güçlü birini şimdiden bulmaya çalışın mevcut belediye başkanı seçkinle baş edemez .

  cevapla
 • Vetomu :)))

  Biz esas vetoyu seçimde göstereceğiz Bolat bey seçimi beklesin kim kimi veto edecek görecez şimdiden geçmiş olsun büyük başkan seçkin Özdemir geri gelecek kilimli halkı sakın gidiyor gelmez demeyin kesin dönecek ak partiden aday deil tabiki ????

  cevapla
 • Nalan Akşen

  daha geri gelmese bile bu millet onu sevdi. çekemediniz bu milletin evladını. oy istemeye gelmeyin biz de göçtük bu zonguldak tan iş yok güç yok

 • Sedat.a

  Sevgili başkanım Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin Polat bey aday olacağınızı duymuş sanırım ama bu insanlar hep mağdurun yanındadır sizin kilimliye hizmetleriniz tartışılmaz şuanki başkan bir iş yapmıyor halkın gözünde bitik. Siz ak partiyi kafanızdan bitirdiğiniz belli bu yüzden sizi ayak altından çekmek istemişler inadına millet vekilliğine aday olun tüm Zonguldak eminimki mağdurun yanında olacak , millet vekili milletin vekili olmalı seçim kaybetme korkusu için sizi uzaklaştırmış olması bile nasıl yapıda olduğunu gösteriyor siz siz olun siyasetten uzak kalmayın bunlar bundan anlar. Yanınızdayız seçim adaylık adımınızda destekçinizim

  cevapla
 • Karizma61

  Seçkin özdemir bir dahaki seçimde akp ye çok büyük darbe vuracağını bilen polat türlü ayak oyunlarına baş vuruyor eğer seçkin özdemirde seçime girmez ise hakkım haram olsun .sıradaki ayak oyunları kilimli ilçe teşkilatında yakında görürsünüz...polat sadece kendi sulalesini işe soksun seçimi gün gün sayıyoruz.

  cevapla
 • Ersin

  bu mu siyasetiniz ??

  cevapla
 • merkez dinlemede

  vay vay vay polat bi iş etmiş ha.ağlıyacağım şimdi.veto meto bir şey etmiş ya sonuçya.Allahım sana şükürler olsun bu günleride gördük.

  cevapla
 • kilimlili maşuk

  polat abi ya bi iş et artıkta şu millete diyebilelim polat abimiz 40 yıllık siyasi hayatında bir şey yaptı diye hadi abi be bi gayret.mesela yolda gezerken yerden bi çöp al kutuya at hemen adını bir parka verelim

  cevapla
 • Yazık ama yapacak bir şey yok...

  polat abiyi görünce gülmek geliyor içimden kızamıyorum yaaa.yürüyen mucize hiç bir şey yapmadan türk siyasetine girmenin yolunu bilen adam...büyüksün zonguldak güldür bizi.......

  cevapla
 • HasZonguldak

  polat türkmen :_9)))))))) yav yazacak kelime yok size....

  cevapla
 • kilimlili

  polat türkmen böyle güzel işler etmezdi ama demekki artık işi öğrenmiş ve çok isabetli bir karar vermiş

  cevapla
 • Oyunları yıldırmasın

  Senin kukla olmadığını bildikleri için seni istemez bunlar seçime gir ve derslerini ver.

 • Güçlü aday

  Ak partili vekil Polat Türkmen sayın seçkin Özdemir'in önümüzdeki seçimlerde aday olacağını bildiğinden ötürü korkusundan seçkin beyin ayağını kaydırdıracağı belliydi. Ama biz ne yapar eder seçime girmesini sağlayacağız . Yani korkunun ecele faydası yok. Seçkin başkan arkandayız bunlara boyun eğme gereken dersi biz seçimde veririz Allah'ın izni ile. Polat beyin başka işi kalmamış belliki yollarla eksiklerle deil şahıslarla uğraşması kendine eksi puan yazdırdı, bu halk mağdurun yanındadır.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları