ZONGULDAK Haberleri Tümü

Selim Alan’ın Prensi Fetö’den Gözaltında

 Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın Devrek Belediye Başkan Yardımcısı iken Zonguldak Beleidyesine transfer ettiği  Ayhan Kozkondu, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı. 
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekiplerince Ayhan Kozkondu’nun Deverek ve Zonguldak’taki evlerine eş zamanlı baskın yapıldı. 
Zonguldak’ta gözaltına alınan Kozkondu, ifadesi alınmak üzere Terörle Mücadele Şubesine götürüldü. 

Ayhan Kozkondu, Hale’n Zonguldak Belediyesi Su İşler Müdürü olarak görev yapıyordu. Bilindiği gibi Başkan Selim’i alan, kamuoyundan gelen tüm tepkilere rağmen Ayhan Kozkondu’yu CHP’li Devrek Belediye Başkanının vermek istememesine rağmen Zonguldak Belediyesine alacak müdür kadrosu vermişti.
Halkın Sesi, FETÖ bağlantısı olan Kozkondu’nun Zonguldak Belediyesine alınmasında kimin referans olduğunun açıklanmasını istiyor. 

Yorumlar
 • Karaelmaslı

  50 li 50 li 100 biz devreklüyüz zonguldakta adam kalmadıda devrekten adam atadın atadığın adamda reisin hiç hazetmediği fetöcülerden başkan senin dürüst olduğuna adım kadar eminim fakat yol arkadaşlarına dikkat et sonra sende üzülürsün bizide üzersin animAllah...

  cevapla
 • Hakan

  Zonguldak ve ilçeleri Fetöcülerin saklandığı dehlizlerdir.. BEÜ üniversitesi %95 i Fetöş..

  cevapla
 • selam

  fetoculuk savunma silahı olmaya başladı ben seni istemiyorum fetocu musun nesinsen

  cevapla
 • Madenci 67

  Vay vay vay bu iş çok su kaldırır kılavuzu karga olan doktorun burnu ottan kurtulmuyor kendi özel kalem müdürünü belirlemekten aciz birindende ancak böyle bir müdür ataması beklenir bakalım referans ı kim çıkacak

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları