MAGAZİN:
Adıyaman, kızını evlendirdi

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Muslu Belde Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman, kızı Dilan Adıyaman’ı Ramazan Erkadam ile evlendirdi.

Aylin-Sabahattin Adıyaman’ın kızları Dilan Adıyaman, Ayten-Zahir Erkadam’ın oğulları Ramazan Erkadam önceki gün muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdiler.  

 Çaycuma Belediyesine ait Yeni Pazar yerinde yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı düğün törenine, CHP Zonguldak eski milletvekili Ali İhsan Köktürk, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Karapınar Belediye Başkanı  Ahmet Aydın, CHP Kilimli İlçe Başkanı Filiz Karademir, Çaycuma İlçe Başkanı  Tuncay Akyol ve yönetim kurulu üyeleri, CHP eski il başkanı Halil Furat, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekai Kasap. Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ve yönetim kurulu üyeleri, DİSK’e bağlı Genel İş Sendikası Şube Başkanı Enis Dizdaroğlu, Kilimli İlçe Müftüsü Nedim Özkal. Bölge muhtarları, BEÜ öğretim görevlileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Dilan ve Ramazan çiftinin düğün töreninde davul ve müzik eşliğinde katılanlar piste çifti yalnız bırakmadılar. 

Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman, düğün töreninin sonunda, çalan müzik eşliğinde kızı Dilan ile dans ederken,  gözyaşlarını tutamadılar. 

Dilan-Ramazan çiftinin düğün töreni, misafirler ile çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Bendeniz’le Erken Yılbaşı Partisi

Haberi Oku