Zonguldak Belediyesi Zabıta Amiri Nihat Köseoğlu'nu bilmeyen yoktur. Kendisini uzun yıllar zabıta teşkilatından tanıyoruz. 31 Mart 2018'deki yerel seçimlerden sonra görevi değiştirildi. Zabıta amiri iken Mezarlıklar müdürlüğü bünyesinde görevlendirildi. Sizin anlayacağınız sürgün yemiş oldu.

(Yakın mesai arkadaşından öğrendiğime göre Nihat Köseoğlu buna çok içerlemiş). Bundan 6-7 ay önce mezarlıkta görev yaparken koronavirüsten ölen bir kişinin cenazesinin de etkisiyle covid-19 salgınına yakalanmıştı. Bir de son zamanlarda şeker hastalığı nüksetmiş kendisinde. Derin üzüntü, şeker hastalığı başlangıcı ve görev yerindeki yaşanan olayla koronavirüse yakalandı. 6-7 aydır yoğun bakımda.

Çarşıda kendisini çok yakından tanıyan bir arkadaşıyla karşılaştım. Son durumunu sordum. Beslenebilmesi için midesini delmişler. Hortumla yemek verilebiliyormuş.

Peşinden de Nihat amir için dua istedi.

Nihat amiri komaya sokan sadece korona mikrobu değil, biraz da hastalıklı siyaset anlayışıdır. Bu ve buna benzer haksızlıklara sebep olanların gece nasıl uyuyabildiğini çok merak ediyorum!

Allah zorda olan, darda olan, borçlu olan ve şifa bekleyen bütün kullarına yardım etsin.

Ama kimseyi de vicdan fukarası yapmasın!

MİLLETİN BAŞINA GÜNEŞ Mİ ÇARPTI?

Yaşadıklarımıza inanamıyorum.

'Yani Malazgirt'i kutlayanlar..., 30 Ağustos'u kutlayanlar...' diye kendi kendimizi ayrıştırmayı başardık. İkisi de çok büyük zaferlerdir ve ikisi de bizimdir. Çanakkale zaferi de bizimdir, Malazgirt de, 30 Ağustos da... Hepsi de hür yaşamış milletimizin, gözünü kan bürümüş emperyalist ülkelere atmış olduğu sağlam tokatlardır.
Zafere imza atan komutan bendense zafer benimdir, benden değilse benim değildir demek, ahmaklığın ifadesidir.

Bu tuzağa düşmemeliyiz.  

Yoksa yıllardır bu topraklarda kirli emelleri olanların arayıp da bulamadığı bir ortamı, sorumsuzca kendi ellerimizle onlara sunuyoruz! Şunu herkes aklına sokmalı ki; bütün zaferler millidir ve hepsi de bu millete aittir. Bir partiye, purtuya, mezhebe, meşrebe ait olamaz! Ötesini konuşmak israftan ibarettir. 

Hayırdır, bu neyin kafası!

Kurtuluş Savaşı'nda köylerimizi yakıp yıkarak geri çekilen ve binlerce masum sivili çoluk çocuk demeden katleden, onlarca kadına tecavüz eden Yunanlılar'ın, hem de Akdeniz'de şımarıklık yapmaya başladığı bu günlerde, hiç olacak şey mi bu?
Birileri kedinin fareyle oynadığı gibi bizimle oynuyor. Önce kutlanacak-kutlanmayacak tartışması tedavüle sokuldu. Hemen akabinde sosyal medyanın kadrolu - kadrosuz fanatikleri, geniş (makul) kitleleri bu ayrışma oyununa (sosyal deneye) alet etti. Sonra görüldüğü gibi 30 Ağustos kutlandı. Milli duygular kabarıyor, söylenenin aksine bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu defa tören yapan yetkililer samimi mi, samimi değil mi tartışması...

Birileri oynuyor bu milletle...

Eğer oyuna gelmemeyi öğrenebilirsek bu tuzakları aşarız.
 
 
 
    
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Gazipaşalı 4 hafta önce

29 yıllık zabıtayı dünkü götüboklu yerinden etti kronik hasta olmasına rağmen izin verilmedi sonuç ortada. Allah ıslah etsin hepinizi. Uyan kardeşim kötülere inat uyan.

Misafir Avatar
67 1 ay önce

müdürüm diye gezinen canım öyle istedi diyerek iş yapan yapan adama kimse dur diyemedi ya yanarım yanarım ona yanarım kalk artık güzel yürekli adam kalk zonguldak seni bekliyor

Misafir Avatar
Vatandaş 1 ay önce

her şeyi doğru yazdınız ağzına sağlık ah var bunlarda

Misafir Avatar
Vatandaş 1 ay önce

nihatın ahı var cekecekler alla hesap verecekler her şey burda yazıyor

Misafir Avatar
Vatandaş 1 ay önce

yazdıklarınız aynen dogru bunu yapan erol kırboha yazıklar olsun başkan rahat etsin ler

banner228