Politika:
'Akdemir CHP'ye İhanet Etti  Hakkımı Helal Etmiyorum”

CHP eski İl Başkanı Halil Furat, yerel seçimlerde CHP’yi sabote eden Muharrem Akdemir’e ateş püskürdü:

“Akdemir CHP’ye İhanet Etti

Hakkımı Helal Etmiyorum”

Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Başkanlarından Halil Furat, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin Zonguldak’ı AKP’ye kaptırmasında en büyük etkenlerden birisinin mevcut Belediye Başkanı Muharrem Akdemir olduğunu belirterek, Akdemir’in Cumhuriyet Halk Partisi’ne ihanet ettiğini söyledi.

Elmas TV’de canlı yayınlanan “Artı Eksi” programında gazeteciler Atilla Öksüz ve Mustafa Özdemir’in sorularını yanıtlayan Halil Furat, “Muharrem Bey’in belediye başkanı olmasında emeğim var. Ama o, seçimlerde CHP’ye ihanet etti. Ona hakkımı helal etmiyorum” dedi. 

Anahtar Kelimeler
Halil Furat Açıklama
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Gazipasa67 1 yıl önce

Bu şehre chp son 10 senedir ihanet etti siz ne kattınız şehre onu söyle...

Misafir Avatar
OKTAY girgin 1 yıl önce

Akdemir şehrimize ve partimize çok büyük ihanet etmiştir

Misafir Avatar
Kömürkentli 1 yıl önce

Al birini vur ötekine! Hepiniz aynısınız hanginizin faydası oldu bu şehire? Tek yaptığınız cebinizi doldurmak oldu.merak etme bu şehirin insanları da sana hakkını helal etmiyo.onca insanın vebali var üzerinizde.bu dünyada işiniz iş.öbür dünyada napacaksınız bakalım

Misafir Avatar
yandallarım 1 yıl önce

şehiri insanlar yönetir.

Misafir Avatar
Zonguldak madenci 1 yıl önce

Sizin partide ihanetçiler biter mi? Bu adayınız kendi başkanına ihanet etmedi mi? Görevden alınmadı mı? Gittiniz bunu aday gösterdiniz. Partide seveni kaç kişi bunun. Sen kime yaranmak İçin bu açıklamaları yapıyorsun acaba? İlçe başkanınız görevden alındı seçime az zaman kala yoktun ortalıkta. O zaman neler olmuştu partinizde. Kimsenin sesi soluğu çıkmıyordu. Şimdi herkes başarısızlığı başkasına atma peşinde. Siz böyle olun hep :))

Misafir Avatar
Aydın Gezer 1 yıl önce

Hiç boşuna bir birinizi suçlamayın halk artık uyandı köy olmaktan kendini kurtardı kısaca AK parti sildi süpürdü teşekkürler Zonguldak

Misafir Avatar
Mustafa Kozlu 1 yıl önce

Halil başkan " hakkımı helal etmiyorum" diyerek topu sadece Muharrem Akdemir' e atamazsın. Adaylık sürecinde her seye, herkese ragmen onun arkasinda durdun.Senin iyi niyetinden, partiye baglılığından kuşkumuz yok ama sen de bir özeleştiri yapmalısın.

Misafir Avatar
Zonguldaklı 1 yıl önce

Başarısız olduğunu bile bile ikinci dönem Akdemiri aday göstererek Zonguldak a ettiğiniz ihanet ne olacak. Zonguldaklı size hakkını helal edecek mi?

banner228

Cumhurbaşkanı'ndan projeler için kesin...

Haberi Oku