FLAŞ HABER
Politika:
AKP Görüşme Odasına
Adalet ve Kalkınma Partisi’nde(AKP) kritik gün bugün. İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve İlçe Başkanları tam kadro Ankara’ya kamp kurdu. Zonguldak heyeti bugün saat 11.00’de AKP Genel Merkezinde yapılacak ilk komisyon toplantısında Genel Merkez yetkililerine adaylarla ilgili görüşlerini beyan edecek.

Mevcut aday ayları ile İl Başkanı Zeki Tosun ve Özcan Ulupınar’ın adaylığının masaya yatırılacağı toplantıda AKP Genel Merkezi Seçim İşleri Başkanı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Zonguldak Belediye Başkan adayını belirlemek için aday adaylarını görüşme odasına alacak. 

3 İSİM ÖNE ÇIKIYOR

Öte yandan AKP kulislerinde Zonguldak Belediye Başkan adaylığı için 3 sim öne çıkıyor. Özcan Ulupınar, Zeki Tosun ve Selim Alan’ın adaylık yarışında ismi diğer adaylara göre daha şanslı görülüyor. Bugün Zonguldak heyetiyle görüşecek ilk komisyon aday sayısını 3’e indirerek ikinci komisyona gönderecek. Önümüzdeki günlerde toplanacak ikinci komisyonun ise belirleyeceği ismi Cumhurbaşkanının önüne koyması bekleniyor. Aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılan Ulupınar’ın teşkilatlardan güvenoyu alamayışı halinde AKP’de gözler İl Başkanı Zeki Tosun’a çevrilecek. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Hasan 6 ay önce

Ya şöyle ikisinin resmini yan yana koyun şöyle bir bakın ben baktım ne gördüm zeki tosun da yapımcılık idare çığlık insalik var gördüm ozcanda fırıldak Ali'yi görüyorum bence zeki tosun olmali

Misafir Avatar
osman 6 ay önce

halk özcan ulupınarı istiyor başka adayla seçim kazanılmaz

Misafir Avatar
ORHAN E. 6 ay önce

özcan bey yoksa ak partiye oy yok bunu herkes iyi bilsin özelliklede teşkilatlar

Misafir Avatar
devran 6 ay önce

zeki tosunu kim tanır zonguldakta zeki tosunu son dakika dümenle aday yaparsanız chpnin ekmeğine yağ sürersiniz özcan ulupınar harici kimse belediyeyi chpden geri alamaz

Misafir Avatar
Zafer 6 ay önce

özcan ulupınar zonguldak belediye başkanı adayımızdır

banner243

İmamoğlu ile buluştu

Haberi Oku