Politika:
AKP İl Başkanı Zeki Tosun, adaylığını açıkladı...

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, 8 Şubat'ta yapılacak ilk kongresinde aday olduğunu açıkladı. Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile birlikte kısa zamanda Zonguldak şehir merkezini şantiye alanına çevirmenin haklı gururunu yaşadıklarını anlatan Tosun, "Her ne kadar muhalefeti rahatsız etse de halkımız yaşanan değişim ve dönüşümün farkındalığıyla memnuniyetlerini her fırsatta dile getirmektedir. Yeni dönemin şifresi; yeniden hizmet, yeni hizmetlerdir" ifadesini kullandı.

Parti binasında birlik beraberlik fotoğrafının sergilendiği toplantıya, milletvekilleri tam kadro katıldı. Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu'un yanı sıra Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan ve ilçe teşkilat başkanları da toplantıda hazır bulundu.

Tosun, 14 Şubat 2015 tarihinden bugüne kadar gururla taşıdığı il başkanlığı görevini devam ettirmek üzere 8 Şubat 2021'deki kongrede aday olduğunu yineleyerek, şunları söyledi:

"Türkiye genelinde il kongrelerimizi pandemi koşullarında birlik-beraberlik ve coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Zonguldak’ta da İl kongremiz 8 Şubat 2021 tarihinde saat 12.00’de Site Kapalı Spor Salonu’nda yapılacaktır.

19 yıldır milletimizin teveccühüyle ülkemize hizmet eden partimiz, Zonguldak’ımızda da ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam ediyor.

2023 hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. İçerde ve dışarıda yaşanan tüm engellemelere rağmen AK Parti kadroları aynı kararlılıklagece gündüz demeden her koşulda milletiyle kol kola yürümeye devam ediyor. Özellikle Zonguldak merkezde yapılan yerel seçimlerde Zonguldak Belediyesini kazanarak önemli bir sorumluluk alan AK Parti, ilk 2 yılda şehrimizin kronikleşen sorunlarının hızla çözümü noktasında milletvekilinden, belediye başkanına hatta parti üyesine kadar var gücüyle çalışmaktadır.

Yine AK Partili ilçe ve belde belediye başkanlarımızla birlikte ilgili bakanlıklarla sık sık görüşerek yeni yatırımların takipçisi olmaya devam ediyoruz.

"MUHALEFETİ RAHATSIZ ETSE DE HALKIMIZ MEMNUN"

Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Ömer Selim Alan ile birlikte kısa zamanda Zonguldak şehir merkezini şantiye alanına çevirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Her ne kadar muhalefeti rahatsız etse de halkımız yaşanan değişim ve dönüşümün farkındalığıyla memnuniyetlerini her fırsatta dile getirmektedir.

8 Şubat’ta yapacağımız il kongremizle birlikte tecrübe ve yenilenmenin, yeniden başlangıcın ardından önümüzdeki dönem, Zonguldak’ımızda başlayan projelerin bitirildiği, yenilerinin başladığı ‘hizmet’ dönemi olacaktır. Yeni dönemin şifresi ‘YENİDEN HİZMET, YENİ HİZMETLER’dir.

Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve teşkilatlarımızla birlikte seçim döneminde sokak sokak, kapı kapı dolaşarak verdiğimiz sözlerin takipçisi olarak yerine getireceğiz.

Dünya geneli ve ülkemizde etkili olan pandemi koşullarının getirdiği sıkıntıların farkındayız. Her ne kadar birileri bunu siyasi fırsatçılığa çevirmek istese de bu konuda da milletimizin partimize olan güveni tamdır. Rabbim, tüm insanlığı bu musibetten ders alarak kurtulmayı nasip etsin.

14 Şubat 2015 tarihinden bugüne kadar onurla ve gururla Ak Parti Zonguldak İl Başkanlığı görevini yürütüyorum. Görev sürem boyunca başta dualarıyla yanımızda olan halkımıza, gecesini gündüzüne katarak emek veren teşkilatlarımıza, yaptıkları hizmetlerle bizleri mutlu eden belediye başkaları, meclis üyeleri ve İl Genel Meclisi üyelerimize, maddi manevi fedakarlık göstererek bu yükü omzunda taşıyan ilçe ve belde başkanlarımıza, Zonguldak’ın sorunlarını Ankara’ya taşıyarak çözüm noktasında  bize güç veren milletvekillerimize bu davaya gönül veren herkese şükranlarımı sunarım.

Kıymetli hemşerilerim,

‘İNANDIĞIN YOLDA YÜRÜ’ diyerek, yolumuza devam ediyoruz.

8 Şubat 2021 Pazartesi günü yapılacak olan il kongremizde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın teveccühüyle Zonguldak AK Parti İl Başkanlığına yeniden adayım. Pandemi koşullarına uygun olarak yapacağımız kongremize halkımızı davet ediyor, kongremizin ve yeni ‘hizmet’ dönemimizin şehrimize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.  Allah, yar ve yardımcımız olsun."

(Haber: Şebnem Saka)


 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Burak Erol, Başkan Bozkurt'u ziyaret etti

Haberi Oku