Politika:
AKP 'Sağ” Gösterip 'Sol” Vurdu!
Adalet Kalkınma Partisi(AKP) Zonguldak Belediye Başkan Adayı Doktor Selim Alan’ı Bugün Açıklıyor…
AKP “Sağ” Gösterip “Sol” Vurdu!

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde “Zonguldak Belediye Başkan Adayı kim olacak? sorusu bugün cevabını buldu. Zonguldak eski Milletvekili Özcan Ulupınar ile AKP İl Başkanı Zeki Tosun arasında tercih yapması beklenen AKP Genel Merkezi, sürpriz bir kararla Doktor Selim Alan’ı Zonguldak Belediye Başkan Adayı  gösterdi. 

Aday adaylığı sürecinde “Zonguldak’ta sağdan ve sol tandanslı seçmenden oy alacak tek aday benim” şeklinde propaganda yapan Kızılay Kan Merkezi eski Müdürü Doktor Selim Alan’ı Zonguldak adayı gösteren AKP Genel Merkezi tüm tahminleri çürüten bir karara imza atarak herkesi şaşırttı.

YARIN AÇIKLANIYOR

Yaklaşık 13 senedir Kızılay Zonguldak Şubesi Müdürlüğü yapan Ömer Selim Alan, bugün Ankara’da AKP Genel Merkezi’nde yapılacak İl Başkanları Toplantısı'nda kamuoyuna açıklanacak. Evli ve 2 çocuk babası Alan, 4 yıl süreyle Zonguldak Kömür Spor’un kulüp doktorluğunu yaptı.

Halkın Sesi’ne konuşan Selim Alan, “Sloganımız hep birlikte yeni bir Zonguldak. Güzel bir Zonguldak için yola çıkıyoruz. Zonguldaklıların hayır duasını almaya geliyorum. Bana güvenenlere teşekkür ediyorum” dedi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ömür sezmiş 2 yıl önce

Bence selim alan tam isabet.kasar adaylari birakin gençlerin onünü acın artik.meclise aday olan isimleride kendi gibi toplumda karsiligi olan insanlar doktor kazanirsa hizmet gelir bu şehre eger tekrar chp kazanirsa camurdan cerden cöpten kurtulamaz bu şehir..bu secim bu şehir için şans...genç ve kararlı çokta akıllı bir kişilik selim alan umarım değerlendirir zonguldak...herkesiden oy alacak bir isim bence...insana kan verip can veren şehre kan vermezmi..verir tabiki..insAllah kazanir..artik genclerin zamanı..

Misafir Avatar
Sehre sevdalı 2 yıl önce

Her kesimin destek verdigi partiler ustü aday bence omer selim alan..kazanacak ve zonguldak hizmet alacak..kaşar adaylardan bikti genc vizyonlu temiz kisiliklerin onü açılsın artık....

Misafir Avatar
Memleket 2 yıl önce

Doğrusu olmuş bırakın felan filan ko uşmaları bence selim alan iyi aday özcan olsaydı iyimiydi yani

Misafir Avatar
Murat koçaklı 2 yıl önce

Adam olana herşey yakışır ortam çürükleremi kalsaydı genç dinamik adam Allah yolunu açık etsin

Misafir Avatar
MKG 2 yıl önce

i̇kti̇dar parti̇si̇ kazanamazsa hi̇zmet gelmez..

Misafir Avatar
Raşit kapsuk 2 yıl önce

Bence eski kozlu belediye başkanı saygı d değer ali başkanı koysaydı akp tam isabet olurdu ben bir akp olarak zonguldağin secimde doktorun işi zor yinede hayırlısı olsun

Misafir Avatar
Doğrusu 2 yıl önce

CHP bin adayı Bülent Kantarcı olmalı ki, vatandaş hizmet görsün, hem Zonguldak kazanır , hemde CHP kendine gelir.

Misafir Avatar
gerçek 2 yıl önce

Zeki Tosun ve Mustafa Çağlayan, Ömer Selimi desteklediler. evet aynen öyle oldu. bakmayın siz öyle küskün gibi davranmalarına. Ömer Selim ve saz arkadaşları Mustafa Çağlayan ilçe başkanı olmasın diye Ankaraya gidip Zeki Tosunu görevden aldırmaya çalıştılar. Üstelikte Zeki Tosunla samimi oldukları halde! ancak Mustafa Çağlayan da Zeki de nasıl bir mideye sahipseler unuttular ve Ömer Selimi desteklediler. sırf Özcan Ulupınara söz geçiremeyecekleri için. Özcan Ulupınara özel ve kişisel işlerini yaptıramayacakları için. ama olmaz bu kadar da olmaz.

banner228

BABACAN 8 KASIM’DA ZONGULDAK’A GELİYOR

Haberi Oku