Politika:
Alan: Projeyi kim yaparsa yapsın, biz hayata geçireceğiz

AKP Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, Memurlar Lokal'inde düzenlenen basın toplantısında; bir dönem için değil, 3 dönem belediye başkanlığı için geleceklerini söyledi. Proje konusuna da değinen Alan, “Projeyi kim yaparsa yapsın biz hayata geçireceğiz” ifadesini kullandı.

Toplantıda milletvekili Hamdi Uçar, 24 ve 26'ıncı Dönem Milletvekili Özcan Ulupınar, İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, Belediye Meclis Üyesi adayları, İl Genel Meclisi üyesi adayları ve partililer katıldı.

ULUPINAR UZUN ARADAN SONRA GÖRÜNDÜ

Uzun bir aradan sonra teşkilat toplantısında görünen eski milletvekili Özcan Ulupınar, “Zonguldak’ta Belediyenin kapısına kilit vursak, yani belediyesi olmasa, vatandaş hizmetlerini kendisi mevcuttan daha iyi görür. Zonguldak’ın ilçe ve köyleri yaşam bakımından merkezden daha ileride. Geçen seçimi az bir farkla kaybettik, bu seçimde alacağız.  Ömer Selim Alan, teşkilatlardan yetişti, ateşten gömleği giydi. Biz de kendisine destek vereceğiz. Anketlere göre inşallah 25-26 gün sonra bu ipi biz göğüsleyeceğiz. Pırıl pırıl meclis üyelerimiz var. Çok çalışmalıyız. Kimsenin oyu kimsenin cebinde değil, hiç bir seçimin garantisi yok. Bu son virajda arkadaşlarımıza yoğun bir şekilde destek vereceğiz” dedi.

MİTİNGE DIŞARDAN VATANDAŞ GELMEDİ

İl Başkanı Zeki Tosun ise kalan 25 günde çok çalışmaları gerektiğini belirtti. Konuşmasında mitinge değinen Tosun, mitinge dışarıdan gelen vatandaş olmadığını savundu. 

Milletvekili Hamdi Uçar ise yaptığı konuşmada, “Mevcut belediye bir çivi bile çakmadı. Tabela belediyeciliğinden öteye gitmedi. Bizim amacımız vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verecek projeleri hayata geçirmek. Muhalefet partilerinin projeleri, söylemleri iddiadır. Bizim projelerimizde sorumluluğumuz önemlidir. Biz bu projeleri hayata geçirmeye mecburuz. Şehirden göç eden vatandaşlarımız sadece işsizlikten değil, sosyal hayat olmadığı için de göç ediyorlar. Bu göçü de önlemek için AK Parti’ye ihtiyaç var.” şeklinde konuştu.

ALAN: PROJEYİ KİM YAPARSA YAPSIN BİZ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Selim Alan ise konuşmasında şunları söyledi:

 “Projeleri 5 yıl içerisinde bitirmek istiyoruz. Sözünü veriyoruz. Biz bir dönem değil, 3 dönem Belediye Başkanlığı için geliyoruz. 31 Mart köprüden önce son çıkış. Hizmet alamadık, vatandaşlarımız şehirden ayrıldı. Sadece iş de değil sosyal donatılar olmadığı için de ayrılanlar oldu. Hizmet olmadığı işin ayrılanlar oldu. Biz buradan ayrılamayız, burası bizim memleketimiz. Biz görev süremiz boyunca herkesin gönlünü alacağız. Hizmeti unuttuğumuz, görmediğimiz için hizmeti bilmez hale geldik.  Ben Zonguldak’ımıza güveniyorum. Genç, dinamik ve yüzü eskimemiş bir belediye başkanı istiyor. Biz bu projelerin hepsini vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda yaptık. Hepsini toparladık ve bu 5 projeyi uygun gördük. Sosyal Belediyecilik ve gönül belediyeciliği ile başlayalım dedik. Ne yazık ki belediyemizin yapması gereken projeleri yapamadığı için İl Özel İdaremiz devreye girdi. Bu projeleri biz hayata geçireceğiz. Ayağı yere sağlan basan, kaliteli ve yapılabilir projeler gerçekleştirdik. Zonguldak bu projelerden sonra hafta sonları Ereğli’ye veya başka illere kaçılan yer değil, gelinen yer olacak. Biz bütün Zonguldak’ın belediye başkanı olacağız, herkesi kucaklayacağız. Projeyi kim yaparsa yapsın hayata biz geçireceğiz.”

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
vayy 1 yıl önce

:)))

Misafir Avatar
hasan 1 yıl önce

ufak atta civ civ yesin selim alan, sana kim oy verecek. sahnede halkın önünde cumhurbaşkanı önünü ilikliyor sen açıyorsun. halka saygıyı bilmeyen oy alamaz.

Misafir Avatar
seyfettin 1 yıl önce

ne seçim alması siz kafanızı kuma mı gömdünüz. kendi partinizin içinden oy verecek yok. seçim falan imkanınız yok. bu adayla bu mümkün değil.

Misafir Avatar
HASAN DEMİR 1 yıl önce

nasıl mitinge dışardan kimse gelmedi.gelenleri çoğu adayları tanımıyor boş boş ölü balık bakışlarıyla bakıyorlardı sahneye.uruguaydan bile insan gelmiş zenciler vardı yahu :-) :-) :-)

Misafir Avatar
Hakan 1 yıl önce

Bir çivi bile çakmadı denilen belediye doğalgazı şehrimize getirdi, atın bol keseden nasıl olsa yiyen çok

banner228

Saadet partisi teşkilatları zoom ile bayramlaştı

Haberi Oku