FLAŞ HABER
Politika:
Anket Komedisi!

MHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan’ın aynı zamanda arkadaşı olan ORC firmasının manipülasyonları devam ediyor.

Daha önce yaptığı anketlerde de Hamdi Ayan’ı öne çıkarmak için özel çaba harcayan ORC anket firması, Zonguldak’ta MHP’nin seçimi alacağını iddia etti. Halkın Sesi’nin daha önce gündeme getirdiği haberde ORC firması sahibi ile Hamdi Ayan’ın yakınlığının ankette belirleyici olduğu tahmin ediliyor.  Ankete göre MHP’nin adayı Hamdi Ayan yüzde 30,4 ile birinci çıkarken, CHP’nin adayı Şenol Şanal yüzde 28,1 ile ikinci, AKP adayı Ömer Selim Alan ise yüzde 25, 8 ile üçüncü oldu. Kararsızların oyu ise yüzde 14,5 olurken, diğerlerinin oyu yüzde 1,2 çıkıyor.

ALAN: “ALGI OPERASYONU”

Halkın Sesi’ne konuşan AKP adayı Ömer Selim Alan, açıklanan anketin algı operasyonundan ibaret olduğunu belirterek, “Hamdi Ayan tanıdığımız, sevdiğimiz önemli bir siyasetçi. Cumhur ittifakı tüm kararlılığıyla devam ediyor. Benim ya da partimin her hangi bir mensubu MHP adayı ve yönetimi hakkında asla konuşmaz. Bizler yol arkadaşıyız. Bu tür anketler bir algı operasyonudur. Bu rakamlar kesinlikle inandırıcı değil. Vatandaşımız en güzel anketi 31 Mart’ta sandıkta yaparak aklıselim kararı verecektir.“ dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
selim 2 yıl önce

zorunuza mı gitti anket. birilerine yalakıl yapacağım diye gerçekleri görmezden gelmeyin. sizin parlatmaya çalıştığınız adamın seçim alma şansı yok maalesef. onun için pastadan pay alma hesabı yapanlara söyleyin de vakit kaybediyorlar. boşa bekliyorlar. hamdi ayan başkan hayırlı olsun.

Misafir Avatar
Mustafa 2 yıl önce

Ne oldu Bülent kantarcı mı çıkacaktı sonuçtan m.özdemir ? Başkan silip süpürecek sizi az kaldı

Misafir Avatar
Yapma Hamdi 2 yıl önce

mhp ayrı, erkan haberal ve hamdi̇ ayhanın projeleri ayrı.. erkan ve hamdi̇ chp adayını seçtirmenin derdinde.. ozan bir ahmet erkan haberal zonguldaka gelsin ve devlet bahçelinin dediği gibi bu şer ittifakı chp nin aleyhine çalışsın

Misafir Avatar
Abasıyanık 2 yıl önce

Ah bir eski sekreter olsam,kadın kollarına yakalansam sonrada Eren’de çalışsam.

banner228

Keleş, Başkan Alan'ı Tesla ile tiye aldı

Haberi Oku