Politika:
Aslan Sosyal Demokrat Konuştu:  'Ali Uzun Olsaydı...”

CHP Zonguldak eski Milletvekili Şerafettin Turpçu, CHP’nin Zonguldak Merkezde kaybetmesinin sorumluluğunu Şenol Şanal’a yükledi.

Elmas TV’de yayınlanan Günün Manşetlerine konuşan Turpcu, CHP adayı Şenol Şanal’ın seçimi kazanabilecek bir isim olmadığını belirterek, “Ali Uzun aday olsaydı yürüye yürüye seçimi alırdık” dedi.

 

Zonguldak adayımız nasıl olsa halk bize oy veriyor, seçimi alırız mantığıyla hareket etti, belediye meclisi de aynı mantıkla oluşturulunca yenilgimizin kapısı aralandı diyen Turpcu, Harun Akın ve Tahsin Erdem gibi bir isim olduğu taktirde yine bu seçimi alabilirdik. Niye alınmadık derseniz, akılları sıra başarıya ortak istemiyorlardı, ama partiyi yenilgiye uğratıp Zonguldak belediyesini Ak Parti’ye kaptırınca bu gün yapmaya çalıştıkları gibi başarısızlıklarına ortak arıyorlar.” dedi.

Anahtar Kelimeler
Şerafettin Turpçu
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Gazipaşalı 1 yıl önce

şanal kazanacak biriydi ama işinize gelmedi. şanal kendini kullandırmaz bunu çok iyi biliyordunuz. senin adamlarıda meclise yazmayınca amel oldunuz. durum bu kadar net ve açık. ali uzunla el ele birlikte yürüyün ankarada nasılsa oralara yapışmışsınız bir boka yaradığınız yok. düşün bu partinin yakasından sefil herifler.

Misafir Avatar
CHP Lİ 1 yıl önce

m.ö senin yorumun ne? şi̇mdi̇ tam zamani üyeleri̇ i̇sti̇faya davet et.kalanlarlada
merkez i̇lçeyi̇ di̇zayn et.

Misafir Avatar
Tuğrul Ünlü 1 yıl önce

Bırakın artık üç beş adı belli isimleri öze dönün ve çalışkan eğitimli zeki bir sürü insan var sesleri çıkmayan. CHP ye oy verenler içinde bir eli yüzü düzgün biri yok mu da hala ali veli veli ali peşindesiniz. Bir oraya bir buraya gidenlerden medet umarsınız. Ekip işi bu aynı zamanda.

Misafir Avatar
Süleyman Taşçı 1 yıl önce

Turpçu talihsiz bir açıklama yapmış. Devrek pazarına gelip açsın tezgahını TURP satsın!

-Beğenmedim(0)

banner228

Cumhurbaşkanı'ndan projeler için kesin...

Haberi Oku