Politika:
'BELEDİYEYİ BAŞKALARI YÖNETECEK”
CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, seçim sonuçlarını değerlendirdi.  
“BELEDİYEYİ BAŞKALARI YÖNETECEK”

Belediye Başkanı seçilen Ömer Selim Alan’ı tebrik eden Şanal, seçim kaybetmenin haliyle kötü bir duygu olduğunu, yola çıkarken bu şehrin kaderini değiştirmek istediğini belirterek, “Aslında Selim Alan seçim kazanmadı. Bu sonucu getiren hainler var. Selim Alan’dan çok sevinenler var. Bir takım kumpaslarla, devletin imkanlarını kullanarak, ihalelere fesat karıştırarak, belediyeye ait olan arazileri işgal ederek, seçime arkadan maddi destekler sayarak, tepelerin en üst noktasına kadar oy isteyenlerin mutlaka bir beklentisi vardır.  Zonguldak Belediyesi’ni bir başkaları yönetecek. Orası arpalık gibi yönetilecek.” dedi.

“HAİNLER KAZANDI”

Kazandıklarını zannedenlerin takipçisi olacağını ifade eden Şanal, “Zaten biz siyaseten bir mücadele yapmadık. Ben seçimi kaybetmiş olabilirim. Hiç önemli değil. Sanırım halkımızı düşüncemizi anlatamadım. Her son bir başlangıçtır. Ben kendimle ilgili yeni bir sayfa açacağımı düşünüyorum. Her noktayı takip edeceğim. Zonguldak’ın geleceği için iyi şeyler yapmaya çalışacağım. Biraz dinlendikten sonra seçim sonuçlarını tekrardan değerlendireceğim. Zonguldak’ta Ak Partinin seçimi kazanmış olmasının sebeplerini halkımız geniş açıdan düşünmeli. Selim Alan’dan çok bu akşam kurumun içindeki hainlerin sevindiğini biliyorum“ dedi.
Anahtar Kelimeler
Şenol Şanal
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Buldanlı sokak 2 yıl önce

oylar selim alana verdik çünkü ali uzun yanında durdu o ne derse o olur yanlışı hazmedemedik

Misafir Avatar
Bahçelievler 2 yıl önce

bizde chp liyiz ama ali uzuna yanlış yaptılar diye sandığa gitmedik bu bahsettiğim rakam 200 civarında kendileri kaybetti selamlar

Misafir Avatar
67 2 yıl önce

İnsan ol

Misafir Avatar
ali 2 yıl önce

Zonguldak seçmeni Ankara oturanların emrivakisine cevap

Misafir Avatar
zonguldAKP 2 yıl önce

Merak etme şenol bey dün partisini satan hain dönekler yarında bizim partimizi satar onun için bu adamlara dikkat edicez,aksi takdirde bu adamları genel merkezimize ileticez,gerekeni yaptırıp partimize sokmıycaz!

Misafir Avatar
Siteli 2 yıl önce

Ali uzun istemedi ve olmadı işte bu kadar CHP bançelievler mahallesinden neden oy alamadı CHP hesap yapsın

-Beğenmedim(1)

banner228

Keleş; “Alan’dan açıklama bekliyoruz”

Haberi Oku