Politika:
Bugün Proje Çalan…

Valilik Projesini kendi projesi gibi açıklamıştı. Ne bir açıklama yaptı, ne özür diledi…

Bugün Proje Çalan…

Zonguldak’ı yönetmeye talip olan AKP’nin Başkan Adayı Ömer Selim Alan, Zonguldak eski Valisi Ahmet Çınar’ın İl Özel İdare bütçesinden yaptırdığı iki projeyi, Dedeman Otel’de yaptığı Proje Tanıtım Töreninde kendi projesi gibi tanıtmıştı. Halkın Sesi’nin gündeme getirdiği “İntihal” ve “Fikir hırsızlığı” iddialarıyla ilgili bugüne kadar tek bir açıklama bile yapmayan Doktor Selim Alan, kandırmaya çalıştığı Zonguldak halkından özür dilemedi.

FİKİR HIRSIZLIĞI

Halkın Sesi, kamuoyu adına soruyor: Zonguldak Valiliği, binlerce lira harcayarak yaptırdığı projelerin AKP adayı tarafından izinsiz kullanması hakkında yasal işlem başlattı mı? Zonguldak’ın geleceğini imar edeceğini söyleyen Selim Alan, Valilik tarafından yaptırılan 2 ayrı projeyi neden kendi projesi gibi tanıttı? Bugün fikir hırsızlığı yaparak kamu imkanlarıyla yapılan projeyi çalan bir başkan adayına Zonguldak halkı nasıl güvenecek? Daha önce onlarca gazeteciye törenle açıklanan projeleri, Alan’ın kendi projesi gibi lanse etmesi halkı aptal yerine koymak değilse nedir?

Anahtar Kelimeler
ProjeSelim Alan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kerem 1 yıl önce

Şimdi komşun gazeteci TV kuracak. Ondan önce sen TV kurunca intihal mi oluyor? Kararsizdim. Sırf bu haberden dolayı fikir netleşti.

Misafir Avatar
Yanık Erol 1 yıl önce

Bugün arkadaşını satan .... diye gerisi gelir bunun kafa gökyüzünde adamın yok ülkücü kökenden geliyor yok CHP lilerin oyununda alıyor o halde vekil adayı niye olmadın madem be adam diye sorarlar adama! Madem her kesim sana oyverecek kestirmeden vekil adayı olsaydın ya hem anketlerden belli iki kişi kalınca ülkücülük kime yakın dimi ama ya sen dua et cb birleşme yapmayı kafasına koysun da sen 2. Adam kal yoksa öyle de böyle de şandığa çakılacan iki iki dört

banner228

Çakır, Kaymakamla gelişmeleri değerlendirdi

Haberi Oku