Politika:
'BUNLAR CHP'Lİ BELEDİYELERDEN RAHATSIZ'

CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal Türk Telekom  çalışanlarını, ardından da İŞKUR İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Ziyarette Şanal'a Millet İttifakı Zonguldak Belediyesi Meclis üyesi adayları eşlik etti.

Şanal, 31 Mart'ta yapılacak olan Yerel Seçimlerde Türk Telekom personelinden destek isteken; "Bu şehre bir mühendis gerek. İş tecrübesi, esnaflık tecrübesi, Belediye tecrübesi adaylar arasında tek bende var. Herkes sakız çiğner fakat ben ballandırırım. İşi ehline verin. Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? Biz konuşmuyoruz. Ortaya çözüm koyuyoruz. Doktor Selim kardesim asfalt konusunda teşhisi koyuyor ama sorun ona bakıyor o soruna. Bir çaresi yok. Biz Zonguldak'a derman olacağız. Asfalt tesisi kurup çare olacağız. Bunlar CHP Belediyelerinden rahatsız.  Suyu Zonguldak'ta pahalı diyorlar. Gidin bakın Ak Parti Belediyesi olan Kozlu'ya. Onlarda suyun tonu 3.60 TL, bizde suyun tonu 2.80 TL'dir. Şimdi suyun tonu nerede pahalı ?" dedi.

ŞANAL: İŞKUR’UN ÇALIŞMALARI TAKDİRE ŞAYAN

 Şanal, daha sonra İŞKUR İl Müdürü Gönül Demirsu’yu ziyaret etti.

Demirsu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Kurumumuz Zonguldak’ta ve Türkiye’de önemli bir kurumdur. Kişilerin ekmek kapısı ve istihdamı ile ilgileniyoruz. Bu yıl 900 iş yerini 4 ayda gezme hedefimiz var. Bizim belediyelerden de beklediğimiz ilimizle ilgili çalışmaların yapılmasıdır. Hangi partiden olursa olsun bu kuruma ihtiyacı bir borcu var” bilgisini verdi.  

Şenol Şanal ise şunları söyledi:

“31 Mart yerel seçimleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bu bağlamda işkur il müdürü Gönül Demirsu hanımı ziyarete geldik. Bu ziyaret nezaket ziyaretidir. Biz Gönül hanımın çalışmalarını daha önceki dönemlerden biliyoruz. Zonguldak belediyesi başkan yardımcılığı görevim sırasında çok yoğun temasımız olmuştur. Hanımefendinin çalışmalarını takdir ve ilgiyle takip ediyoruz. İnsanlarımızın İŞKUR İl Müdürlüğündeki iş ve aş mücadelesini elele verip iyi hizmetler üretmek istiyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz”

Şanal, daha sonra İŞKUR İl Müdürlüğü personelini ziyaret ederek destek istedi.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Saadet, Devrek'e uğradı

Haberi Oku