Politika:
CHP Delege Seçimleri Tamamlandı... İlk Günün Galibi Ebru Uzun
CHP Merkez İlçe delege seçimlerinin ilk günüde 10 mahallede CHP üyeleri sandığa gitti. Bugün yapılan seçimlerin galibi delege üstünlüğü açısından Ebru Uzun’un çıkardığı kırmızı liste oldu. Kozlu’da ve Zonguldak merkezde sütre arkasından liste çıkarıp destekleyen ancak tarafsız kaldığını söyleyen CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ilk gün sonuçlarına göre delegeden ağır bir tepki aldı. 

52 delege ile en fazla delegeye sahip olan Bahçelievler Mahallesi'nde kıran kırana geçen seçimi 112 oy alan Ebru Uzun’un listesi kazandı. Bahçelievler Mahallesi'nde Mavi liste 104 oy alırken, Deniz Yavuzyılmaz’ın desteklediği beyaz liste ise 81 oyda kaldı.
Tepebaşı Mahallesi’nde ise Atınç Kayınova’nın yaptığı liste ipi göğüsledi. Yine Çaydamar ve Birlik Mahallesi'nde Ebru Uzun’un listesi galip gelirken, Sevgi Alay ise Karaelmas ve Yayla Mahallesi'nde kazanan taraf oldu. Mavi liste ise Yeni Mahalle ve Yeşilmahalle’de kazanırken, Çınartepe Mahallesi'nde yarışan mavi ve beyaz liste 12’şer oy aldı. Buna rağmen beyaz listede çizilen delegeler olduğu için mavi liste kazanan liste oldu. 
İncivez Mahallesi'nde ise Yılmaz Güneş’in bağımsız çıkardığı liste tek liste olarak kazandı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yakup 8 ay önce

Halil Furatın adı yok, pusula, halkınsesi, tempo havuz medyanın yereli

Misafir Avatar
Tarkan 8 ay önce

Birde Elmas67 var

-Beğenmedim(0)

banner228

Sarıal: "ÇEVREYE UYUMLU ÜRETİM ŞART!"
CHP Kilimli İlçe Başkanı Sarıal, kömür madenciliği ve termik santralin bölge için önemine değinerek,...

Haberi Oku