Politika:
CHP Soğuksu Seçim Bürosu Açıldı

CHP Soğuksu seçim bürosunun açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu seçim bürosu açılışına CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Belediye başkan adayı Şenol Şanal, CHP İl Başkanı Hakkı Güney, İYİ Parti İl Başkan yardımcısı Erdal Gülay ve partililer katıldı.

Şenol Şanal yaptığı konuşmada Şanal; “17 yıllık AK Parti'nin iktidarında emeğin başkentini emeklinin başkenti oldu. Zonguldak'ta yılmadan mücadelemize devam ediyoruz. İnsanları güldüreceğiz, hizmet edeceğiz. Bu şehrin yollarına asfalt döküp, yüzlerini güldüreceğiz. Kimseyi ayrıştırmayacağız. Ahlaktan ayrılmadan iyi hizmetler vereceğimize söz veriyoruz" dedi.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz yaptığı konuşmada: "Biz ittifak adayı olarak belediyeciliği ve sıkıntıları çok iyi bilen bir aday çıkarttık. Adaylarımız belediyeciliği çok iyi biliyor. Heyecanla insanlara yardım etmek için yola çıkan bir adayımız var. 31 Mart'ta inşallah vatandaşlarımız da kendisini Belediye Başkanı yapacaksınız. Zonguldak solun kalesi. Yerel seçim başka, Vatandaşlarımızın sahip çıkacağını biliyorum. Belediyeciliği çok iyi bilen adayımıza başarılar diliyorum. Martın sonu bahar" dedi

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ferdi Sever 2 yıl önce

On yıldır ne yaptınız Zonguldak’a

Misafir Avatar
mehmet can 2 yıl önce

ri̇vri̇ve hazırlık

banner228

Haberal: "Adayımız Demirköse"

Haberi Oku