Politika:
'CHP'YE OY VERMEYENLER PİŞMAN”
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye meclis üyesi adayı Osman Zaimoğlu;
CHP’YE OY VERMEYENLER PİŞMAN”

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye meclis üyesi adayı Osman Zaimoğlu, Cumartesi günü gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Cumhuriyet Halk Partisi'nde son yapılan delege seçimlerini değerlendiren Zaimoğlu, belediye seçimlerinde yaşanan talihsizlikler nedeniyle seçimlerin kaybedildiğine vurgu yaparak şunları söyledi:
 “Partiye çalışmayan insanlar oldu. CHP’ye oy vermeyen CHP’liler şimdi pişman oldular. Delege seçimleri devam ediyor. Delege seçimlerinden çıkacak olan merkez ilçe ve il de güzel yönetimler oluşur. Delege seçimleri birbirimizi kırmadan olsun. Kişisel hırslarından arınmış şekilde partisine hizmet etmek için çalışsın. Cumhuriyet Halk Partisinin kendi içinde kavga etmekten bir türlü başarılı olamadığını ve kavganın bir kenara bırakılarak birlik beraberlik içinde hareket edilmesi gerekir. Özellikle ben bir basın kahvaltısı ben ezber bozmaya çalışıyorum. Kahvaltının amacı siyasi değil, basınla bir araya gelmek ve sohbet etmektir. Ben partimde görev almak isterim ama aday değilim. Bana ne görev verilirse ben partimin emrindeyim” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
kalben 8 ay önce

ya şakamısın....

Misafir Avatar
kalben 8 ay önce

hooo hoooho çokkomik adam

Misafir Avatar
Reis 8 ay önce

Hahahahaha

Misafir Avatar
Zaim 8 ay önce

Bence Zaimoğlu partide bir koltuk alsın Meclis listesinde 14. Yada kontenjan adayı olsa yaklaşık 2 bin farkla secimi CHP alırdı Zonguldak ın en sevilen esnafı dır kendisi hatta bağımsız aday olsa seçimi bile alabılırdı :) yürü be Zaim Zonguldak arkanda

banner228

MAVİ VATANDA BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ

Haberi Oku