Politika:
Cumhur İttifakının En Büyük Rakibi yine Cumhur İttifakı… HAMDİ AYAN KOŞUYOR... 'ALAN” MUM GİBİ ERİYOR!

Cumhur İttifakının En Büyük Rakibi yine Cumhur İttifakı…

Hamdi Ayan Koşuyor…

“Alan” Mum Gibi Eriyor!

Ekonomik kriz anketlere yansıyınca AKP, Cumhur İttifakı ile Türkiye genelinde birçok ilde MHP ile ortak aday çıkarma kararı aldı. Zonguldak’ta ise son anda bozulan Cumhur İttifakı, ülke genelinin aksine adeta birbirini yiyor. AKP adayı Selim Alan isim vermeden MHP adayı Hamdi Ayan’ı hayal satmakla suçlarken, MHP adayı Hamdi Ayan ise “Eleştirmeyin projelerinizi açıklayın” diyerek AKP adayı Alan’a hodri meydan çekiyor. İl ve ilçe teşkilatıyla geçmişte olan sorunları nedeniyle uyum problemi yaşayan Selim Alan’ın kötü performansı AKP genel merkezini kara kara düşündürüyor. Bilindiği gibi, Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz hafta bazı illeri yeniden gözden geçirebileceklerini söylemiş, Bartın mitinginde Zonguldak’ın Cumhur ittifakı çatısı altıda adayı teke düşürülebileceği konuşulmuştu.

MHP, AKP’Yİ ANKETLE VURUYOR

MHP adayı Hamdi Ayan’ın ORC şirketine yaptırdığı anketler de, AKP adeta nal topluyor. O ankete göre, Hamdi Ayan yüzde 30.4 ile birinci gösterilirken, 5 puan gerisinde kalan AKP adayı Selim Alan üçüncü parti olarak gösteriliyor. Anket sonuçlarıyla ciddi bir algı yaratmayı başaran Hamdi Alan’ın performansı karşısında mum gibi eriyen AKP, bir türlü istediği çıkışı yakalayamıyor. Kendi projesi olarak tanıttığı iki proje, “çalıntı” çıkınca kamuoyu önünde küçük düşen Doktor Selim Alan, Valilik tarafından Özel İdare kaynağıyla yaptırılan projeleri izinsiz kullandığı için yasal işlem yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Hulusi madan 1 yıl önce

AKP MHP ittifak yaparsa aday Hamdi ayan olmalı

Misafir Avatar
kerim 1 yıl önce

hamdi ayan samimi içten gerçekçi sevilen bir aday. selim alan yapmacık, kibirli, partisinin içinde bile sevilmiyor. kazanamayacak birisi olduğu halde aday olarak teklif edildi. sorumluluğu yerel yöneticilerde

banner228

Saadet partisi teşkilatları zoom ile bayramlaştı

Haberi Oku