Cumhurbaşkanı Erdoğan helallik istedi MUHALEFET SEÇİM DEDİ

Politika 14.05.2021, 19:28
747
Cumhurbaşkanı Erdoğan helallik istedi  MUHALEFET SEÇİM DEDİ

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan parti teşkilatları ile gerçekleştirdiği bayramlaşmanın ardından yaptığı açıklamada normalleşme sürecinin pazartesiden itibaren başlayacağını ifade etti.

Erdoğan’ın açıklamasında "Kısıtlamalardan etkilenen esnaflarımızın bir kısmı ile turizm sektörümüze de bu zor dönemde ayakta kalabilmeleri için her türlü desteği vermenin gayreti içindeyiz. Buna rağmen sıkıntıya düşen insanlarımız, esnafımız, çalışanımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz" sözleriyse dikkatleri çekti.

CUMHURBAŞKANI HELALLİK İSTEDİ
 

"Hiçbir vatandaşımızın kendini sahipsiz hissetmemesi için devletimizin tüm imkanlarını seferber ederek sosyal destekleri ciddi oranda artırdık. Nitekim uluslararası değerlendirmelerde, salgın döneminde vatandaşlarına en yaygın ve etkin sosyal destek sağlayan ülkeler arasında yer alıyoruz" diyen Erdoğan, "Sağlık hizmetlerindeki başarısını sosyal ve ekonomik desteklerle taçlandıran Türkiye kendini gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerin çoğunda gözlenen kriz ikliminin dışında tutabilmiştir. Yeni yatırım ve istihdam arayışlarındaki yükseliş başta olmak üzere pek çok gösterge ülkemizi aydınlık yarınların beklediğine işaret ediyor" ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Kaynak: (Haber Merkezi)
Yorumlar (1)
mxyzptlk 4 ay önce
devletin kasasındaki döviz ve altın rezervelere ne oldu?
16
kapalı