FLAŞ HABER
Politika:
ELVANPAZARCIK' A İTFAİYE ARACI
 Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Elvanpazarcık Belde Belediyesi’ ne itfaiye aracı hibe edildiğini bildirdi.

Basın bürosundan yaptığı açıklamada Özcan Ulupınar, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hayrettin Güngör’ü ziyaret ettiklerini ve belediyeler ile ilgili taleplerde bulunduklarını belirtti. Elvanpazarcık Belde Belediyesi için de istedikleri itfaiye aracı ile ilgili olarak kendilerine dönüş yapılarak belediyeye bir adet aracın hibe edildiğinin bilgisini verdiklerini söyledi.

Ulupınar, Elvanpazarcık’ a kazandırılan itfaiye aracı için Çevre ve şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanına, Türkiye Belediyeler Birliği genel sekreteri ve Çevre ve şehircilik bakanlığı MüsteşarYardımcısı Hayrettin Güngör’ e ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini, bu hizmetin Elvanpazarcık ve Zonguldak’ a hayırlı uğurlu olmasını dileyerek selam ve saygılarınısundu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

“Zonguldak Cinnet Değil, Cennet Şehir Olacak”

Haberi Oku