Politika:
Eşref'ten Şanal'a tam destek

Eski Belediye Başkanı İsmail Eşref, CHP adayı Şenol Şanal’a tam destek vermek için sahaya indi…

Bahçelievler CHP Seçim Bürosu'nda bir araya gelen Eşref ve Şanal, çevrelerindekilere birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Eşref ve Şanal, “Biz bu kentin insanlarıyız, bu kentte birlikte yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz” diyerek kentin sorunlarının çözümlenebilmesi için halkın da desteğinin şart olduğu görüşünde birleştiler.

CHP Bahçelievler  seçim bürosunda bulunan CHP Meclis Üyesi adayı Deniz Dilaver de vatandaşın da kendi yanlarında olduğunun anlaşıldığını belirterek “ekonomik olumsuzluklar yaşamımızı büyük ölçüde etkiliyor ve halk da bunun hesabını sormaya hazçırlanıyor, 1 Nisan’da daha aydınlık günlere uyanacağı” diyerek vatandaşların kendilerine güvenmelerini istedi.

Seçim bürosunda bulunan Mukadder Yalçın, Münevver Küçükertunç, Sedat Sönmez ve diğer partililer de CHP’yi demokrasiye inanan herkes gibi desteklediklerini söylediler ve partinin zaferi için bundan böyle de çalışmalarına hız vereceklerini belirttiler. (Sermet AKSU)


  

  Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Aln 2 yıl önce

Biseylerin sözünü almasa eşrey bey sanalın yaninda olmaz ya mütahitlige devam ruhsatlar alma sözü yada biyerler kendisine söz verilmis biz anlıycamızı anladık Allah bunlardan zonguldagı korusun

Misafir Avatar
Madenci 2 yıl önce

Bravo Eşref.doğru bir karar verdin.

banner228

Keleş; “Alan’dan açıklama bekliyoruz”

Haberi Oku