FLAŞ HABER
Politika:
'Genel merkez aday ol derse olurum'
Devrek'in önemli siyasetçilerinden Songül Malkoç, hakkındaki iddialara sosyal medyadan cevap verdi...  


ZORUNLU AÇIKLAMA
  
2014 seçimlerinde CHP'nin Devrek Belediye Başkanıadayı olan Songül Malkoç, hakkında çıkan iddialara, 'Zorunlu Açıklama' başlığıyla sosyal medya üzerinden şunları söyledi:

"Yaklaşık dört yıldan beri şirketimdeki olumsuz ticari gelişmeleri düzeltmek adına gecemi gündüze katarak çalışmaktayım. İşime verdiğim önem ve Devrekli kardeşlerimin ticarette bana gösterdiği güvenle bu zor günleri çok şükür geri bırakmış durumdayım.
   
Karşılıksız, emeksiz bir kuruşun bile kasama girmediği bu dönemin ardından kamuoyunda maksatlı ama mesnetsiz çıkarılan birtakım dedikodular beni, ailemi ve çevremi son derece rahatsız etmektedir ki bunların yine bir yerel seçim öncesi çıkarılmasıda son derece maksatlıdır. 
   
Ben siyasete CHP’de başladım; gözümü bu partide açtım diyebilirim. İnsanlar diyor ya ömrümü CHP’ye verdim diye, siyasette gözünü CHP’de açan ve ömrünü CHP’ye veren, cebine de bir kuruş para koymayan menfaat elde etmeyen bir  örnek de benim.
     
En son 2014 yılında Devrek Belediye Başkanı Adayı oldum. O seçimin hikayesini hepimiz  çok iyi biliyoruz  ve eğer bugün susuyorsak bu kesinlikle unuttuğumuzdan değil sadece yapay kargaşalardan çirkinliklerden bıktığımız içindir.
   
Yaklaşan yerel seçim önceside arkadaşlarımın ve hemşerilerimzin yoğun isteği ve ısrarı ile karşı karşıyayım.Ortak istek yarım kalan hesabımızın; Devrekimize hizmet anlamında çıktığımız yolun tamamlanması yönünde. 
   
Sevgili Hemşerilerim geçtiğimiz seçimde sadece 250 oyla kaybeden bir kardeşiniz olarak bu konuda ki tavrım net; Tek aday ile gidilmediği ve Genel Merkezimin bu anlamda görev vermediği sürece aday adaylığını düşünmüyorum. Çünkü geçtiğimiz dönemde bana ve çevreme zarar veren kargaşaların içerisine bir kez daha girmeyi kesinlikle istemiyorum. Hal böyle iken bu kararımı ticarete bağlayan ahlak ve vicdan yoksunu insanları şiddetle kınıyor tüm süreci sizlerin takdirine bırakıyorum."
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Göktepe halkıyla buluştu

Haberi Oku