Politika:
Haremlik-Selamlık kahvaltı

 

İlim Yayma Cemiyeti Zonguldak Şube Başkanı İbrahim Cansız, Zonguldak Öğretmenevinde gerçekleştirilen kahvaltı programında 180 üniversite öğrencisiyle bir araya geldi.

İlim Yayma Cemiyeti Zonguldak Şubesi, “Gençlik Buluşması”  isimli program düzenledi. Zonguldak Öğretmenevinde gerçekleştirilen programda cemiyette eğitim gören 180 üniversite öğrencisiyle kahvaltıda bir araya gelindi. İlim Yayma Cemiyeti Zonguldak Şube Başkanı İbrahim Cansız, “Milli ve manevi değerleri ihya etmek üzere çalışmalarını sürdüren İlim Yayma Cemiyeti Zonguldak Şubesi olarak, 180 üniversite öğrencisini Gençlik Buluşması programı adı altında Zonguldak Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltıda bir araya getirdik. 2015-2016 eğitim öğretim yılı başında üniversite öğrencilerimizin İlim Yayma Cemiyeti Zonguldak Şubemize yoğun talepleri oldu. İmkânlarımızı da aşan ölçüde 200 kadar öğrencimizin barınma ihtiyacını karşıladık. Bu manada Yönetim Kurulu üyelerimiz ve kardeş STK’ larımız ile öğrencilerimizi tanıştırma ve istişare etmek amacıyla bu etkinliğimizi düzenledik. Bundan sonra da bu tür etkinliklere devam edeceğiz. Tüm katılımcılara şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim” dedi.

Kahvaltının haremlik -selamlık şeklinde düzenlenmesi de gözlerden kaçmadı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Burhan 5 yıl önce

bu güzel aktivite için bula bula "haremlik-selamlık" başlığını buldunuz ya helal olsun!
artık 28 şubat manşetlerini bırakın arkadaş. size ne nasıl oturduklarından? her akşam o bar senin bu meyhane benim diyenlere soruluyor mu ?
bu ülkede insanların çoğu islam inancına sahip ve onu yaşamaya çalışıyorlar,bu sizi rahatsız etmemesi lazım artık.

banner228

Uzun'dan o paylaşıma tepki: GELİŞMELERİN...

Haberi Oku