Politika:
'Hayal Satanlar Belli”

MHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan, AKP Adayı Selim Alan’ın, kendisine atıfta bulunduğu  “Biz hayal satmıyoruz” şeklindeki sözlerine ateş püskürdü:

 

“Hayal Satanlar Belli”

 

En başından beri başkanlık yarışında seviyeyi korumaya özen gösterdiklerini söyleyen Ayan, AKP Zonguldak Beledie Başkan Adayı Ömer Selim Alan’ın projelerini açıklarken, “Biz burada hayal üretmiyoruz, hayal satmıyoruz” şeklindeki sözlerini eleştiren Ayan,

“Bu sözü bize söylenmiş bir laftır. Çünkü şu ana kadar projelerini açıklayan parti bir tek biziz. Bu söz bize geldi. Bütün samimiyetimle söylüyorum. Seçildiğimiz takdirde bahsetmiş olduğum 67 proje 5 yıl içinde bitecek. Biz bu projelerin bitirilme kararı genel Merkezimiz ile birlikte aldık. Geçmişe baktığınızda hayal satanlar belli, yapılan söylemler hepinizin arşivinde. Kamuoyu önünde her gittikleri yerde hayal gibi, hayal satmak gibi söylemlerden ve bizi eleştirmekten vazgeçsinler. Kendi işlerini anlatsınlar. Projelerimiz gerçektir.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Balikcibalikci 1 yıl önce

Projeler yapacağız Türkiye'yi daha iyi hale getireceğiz diye başa geçtiler ama hiç birini yapmadılar yapanlara da engel olamaya çalışıyorlar bari Türkiye'yi bırakınca Zonguldak'ın iyileştirilmesi ona karismayin

Misafir Avatar
sedef 1 yıl önce

selim alan ın proje diye açıkladıkları proje bile değil. yazık bu şehre yaptıklarına. yıllardır bu şehre çivi çakmadılar siysette olmalarına rağmen.

Misafir Avatar
Mustafa KIRANSOY 1 yıl önce

Karabük ve Bartın da da yapılamaz denilmişti. Ancak bal gibi yapıldığını görünce halk MHP li başkanları tekrar seçtiler. 5 yıl daha deneneni denemek isteniyorsa bırakın Akdemir hoca yerinde kalsın.

Misafir Avatar
Aln 1 yıl önce

67 proji yi kac senede hangi bütceyle yapmayı planlıyosun hamdi bey bu hayalcilik degilde ne dir

Misafir Avatar
Gokhan taş. 1 yıl önce

Herseyin cevabi sandika verilir merak etmeyin.az kaldi...

-Beğenmedim(0)

banner228

OHAL Komisyonu, bazı dosyaları bekletiyor mu?

Haberi Oku