Politika:
'Hayırdır..!”

Doğru Yol Partisi (DYP) 19’uncu dönem Milletvekili Ali Uzun'un yerel seçimler öncesi Ankara’daki ikametgah adresini Zonguldak’a aldırması manidar bulundu.

Yıllarca DYP’de siyaset yapan sonrasında MHP’den aday olamayınca bağımsız milletvekili adayı olan Ali Uzun şimdi CHP’den 74 yaşında belediye başkan adayı olmak istiyor. Ankara siyasi kulislerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yakın isimleri devreye sokan Ali Uzun aday olmak için MKY ve Parti Meclisi üyelerini markaj altında tutuyor. CHP Zonguldak eski Milletvekili, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal’ın servetlerine servet katılmasında DYP iktidarında koordinatör olarak büyük rol oynayan ancak daha sonra ters düşen Ali Uzun’a parti tabanından çok büyük tepkiler olması genel merkezi kara kara düşündürüyor.

CHP’li seçmenler sağ partilerde siyaset yapan birini kabullenmelerinin söz konusu olmadığını belirterek, “İktidar yandaşı olmuş bir kişi CHP’ye yakışmaz. Daha önce AKP Milletvekili Hüseyin Özbakır’a oy isteyen seçim çalışmalarına filen katılan Ali Uzun CHP’yi asla temsil edemez. Yarın bir gün sol ve sosyal demokrat eyleme destek vermez ve AKP’ye geçer. Böyle birini kimse başımıza dikta ederek aday yapamaz” dediler.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Trabzonlu 1 yıl önce

Ali UZUN ZONGULDAK için velinimettir inşAllah aday olur ve seçilir yoksa bir 5 yıl daha kaybedecek zamanı yok bu şehrin.

Misafir Avatar
Bordo mavi 1 yıl önce

ali uzunu aday olsun seçim bitmiştir chpye hayırlı olsun yoksa kazanması mevcut adaylarla çok zor

Misafir Avatar
HASAN BASINCA 1 yıl önce

ali bey mhp den aday olmalı

Misafir Avatar
KömürKarası 1 yıl önce

Zonguldak 'a Ali UZUN çok fazla.....Zonguldak alışmış sahipsiz kalmaya......Sadece belediyenin değil milletvekillerimizin de umrumda değil. ....Zonguldak, Zonguldak olmak istiyorsa dua etsinler de ALİ UZUN ADAY OLSUN.......YOKSA vay halimize.

Misafir Avatar
Dilaverliler 1 yıl önce

Ali uzun adaysa biz peşindeyiz yoksa sandıkla bakarız

Misafir Avatar
OsOflu 1 yıl önce

Halkin sesi olacaksaniz eğer halk Ali Uzun diyor.CHP kazanmak istiyorsa tek aday Ali Uzun.yoksa kendileri kaybeder.Eğer ki kesin Ali Uzun aday olursa diğer partiler boşuna uğraşmasın. .......Zonguldak çocuğuyum diye egoyla dolaşip fotolar cektirmekle olmaz bu iş.

Misafir Avatar
Oflu2 1 yıl önce

Bakın söylüyorum CHP nin Ali uzundan başka kazanma şansı yok millet peşinde bu adamın trabzonlu seçmenin oyunu ancak Ali uzun alır

Misafir Avatar
Oflu 1 yıl önce

Eyyy CHP böyle bir adamı buldunuz sakın kaçırmayın seçim ancak Ali uzunla kazanılır

banner228

MAVİ VATANDA BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ

Haberi Oku