Politika:
İYİ Parti'den gövde gösterisi

İyi Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Hüdai Dökmeci Kozlu Merkez’de görkemli bir seçim bürosu açtı.

Onlarca vatandaş Dökmeci’ye destek vermek için seçim bürosunun önüne akın etti.

 

Seçim bürosu açılış törenine, İyi Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, İyi Parti İlçe Başkanı Adnan Ömür, Kozlu İlçe Başkanı Muazzez Çelik, partililer ve vatandaşlar katıldı.

İyi Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Hüdai Dökmeci, “Aslında biz ilk seçim beyannamemizde her şeyi söyledik. Oyunu Çalışkan birine verin. Artık rant için değil gerçekçi, halka hizmet eden birine oy verin. Artık Kozlu rant ile anılmayacak. Durum vahim. Biz yine de bunu başaracak güçteyiz. Kozlu sevdanız ağır basıyorsa iyi insan Hüdai Dökmeci’yi seçin. 2004 döneminde de aynı tabloyu almıştık. Biz bunu yine başaracağız. Biz ekmeğe her zaman saygımız var. İşçi çıkaracakmış gibi laflara aldanmayın. Belediyenin otobüs geliri ipotek Altında. Seçimden sonra önceliğimiz sözleşmeyi uygun fiyatlara çekeceğiz. Bugün 3 liraya Zonguldak’a gidiyor vatandaşlarımız. Zaten maaşlarının yarısını yollarda harcıyor. Su bedelleri ile vatandaşları soyuyorlar. Dünya kadar kaçak kayıplar var. Biz bunların tedbirlerini alacağız. Bunu da elimizden geldiği kadar faturalara yansıtmak suretiyle tahsilata uygun şartlarda vatandaşa uygun yapacağız.

Yapanın yanına kar kalmayacak tedbirleri alacağız. Tapu meselesi diye sahte tapu diye çıkarttılar. Ben tapu gibi tapu verdim. Biz Kozlu’yu rant uğruna kimseye peş keş çekmeyeceğiz. Benim mali ve idari disiplinim vardı. Belediye aldım da ben ayda 450 bin geliri vardı. 2009 belediyeden ayrılırken 935 bin gibi denk bütçeyle bıraktım. Biz burayı doğru dürüst yönetmeye talibiz. Yolları da gerekeni yapacağız. Bunları yaparken vatandaşın isteklerini ön plana alacağız. Biz yanlış değiliz bizim başımızda Yavuz Erkmen gibi valimiz var. Yolda yürürken vatandaş bizim boynumuzu bükük mü bırakacaksın dediler. Ben de aday oldum. Sonra bizi aday gösterdiler” dedi.

 

İyi Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, ”Herkes vicdanına sorsun iyi misiniz. Esnaf madenci işçi ve memurumuz hiç kimse İyi değil bizim herkesin iyi olması için ortam yaratmamız gerek. Biz Zonguldak Kozlu küçülmesin istiyoruz. Televizyonda görüyoruz 1 kişilik işe yüzlerce vatandaş akın ediyor. Artık bu sıkıntıdan kurtulmak istiyorsa 31 Martta iyi bir ders vermemiz gerek. Onun için diyoruz ki gelin 31 Mart’ta iyi bir ders verelim” diye konuştu.

Emre Can BAYRAM








Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Zaimoğlu: “İktidar İçin Güçbirliği Şart”

Haberi Oku