Politika:
Kadın aday olmayan CHP'de komik toplantı
Partilerinde kadın adaylara şans tanımadıkları halde "Karadeniz’de Kadının Mührü Var" toplantısı, yarın Zonguldak’ta yapılacak. Ereğli, Devrek ve Filyos’ta bayan aday adaylarına şans tanımayan CHP’nin bu toplantısı komik olarak yorumlandı. 

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından "Karadeniz’de Kadının Mührü Var" adlı bölge toplantısı gerçekleştirilecek. CHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, toplantıya Zonguldak’ın ev sahipliğini yapacağını belirtti. Toplantıya; Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve MYK Üyeleri ile Kastamonu, Karabük, Bartın, Amasya ve Zonguldak Kadın Kolları katılacak. Toplantı Belediye Nikah Salonu'nda gerçekleşecek. Kadın Kolları Başkanı Merve Kır'ın düzenlediği etkinlikte; yerel seçimler öncesi kadın adayların desteklenmesi ve seçim öncesi çalışmaları hakkında görüşmeler ele alınacak. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Zehra Kayabaşı 2 yıl önce

kadinin mührü demi̇şler ama toplanitda kadini susturan kadin oldu! yöneti̇ci̇ arzu si̇vri̇ konuşurken genel başkan müdahale de bulunup arzu si̇vri̇'yi̇ susturdu. kadinin düşmani yi̇ne kadin.

banner228

MAVİ VATANDA BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ

Haberi Oku