Politika:
MHP'li Demirköse, 5-6 Eylül kongrelerini açıkladı...

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse, 5 Eylül'deki Zonguldak merkez ilçe kongresine mevcut başkan Süleyman Erbay, 6 Eylülde ise Ereğli ilçe başkanı Rahman Demirtürk başkanlığında tek listeyle kongreye gidileceğini açıkladı.

Demirköse, açıklamasında şunları söyledi:

"MHP Genel Merkezimizin emir ve talimatları doğrultusunda; 5 Eylül’de gerçekleşecek Merkez İlçe Kongresine mevcut İlçe Başkanımız Süleyman Erbay Başkanlığında, 6 Eylül’de gerçekleşecek Ereğli İlçe Kongresine mevcut İlçe Başkanımız Rahman Demirtürk Başkanlığında tek liste olarak girilecektir.

'İstiklal için birlik istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak' diyerek birlik ve beraberlik içinde gerçekleştireceğimiz kongrelerimizin Zonguldak için, Bölgemiz için, Ülkemiz için hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan diliyorum." (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kemal 3 hafta önce

MHP AKP leşmeye devam ediyor. Hatta AKP en azından istişare yaparken MHP sanki şube müdürü atar gibi merkezden atama yapıyor. Bu MHP ve Ülkücü kültüre zarar verecektir. Hitler vari demokrasi sadece ilgili partilere değil Türk Demokrasisine de zarar verecektir.

banner228

"Millet herkesi kucaklayacak siyasi anlayış...

Haberi Oku