Politika:
'Nerede kalmıştık?”

Şanal basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu

“Nerede kalmıştık?”

CHP Belediye Başkan adayı Şenol Şanal, TMMOB lokalinde düzenlenen bir kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltı programına, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman, Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, bazı belediye meclis üye adayları ve partililer katıldı.

CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney kahvaltıda bir konuşma yaparak, “31 Mart Zonguldak’ta Cumhuriyet Halk Partisi’nin göklere bayrağını çekme günüdür. Zonguldak’ta nerede kaldıysak, oradan yolumuza devam edeceğiz. Zonguldak’ı mühendise teslim edelim. Zonguldak tekrar yaşanabilir bir şehir haline getirelim” dedi.

İyi Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen de bir konuşma yaparak,  “CHP ve İyi Parti olarak Şenol Şanal’ı ittifak kapsamında destekliyoruz. Bu ittifaka zillet ittifakı demek çok ayıptır. Zonguldaklılar vatanına bayrağına sahip çıkan insanlardır. Allah’ın izniyle ve Zonguldak halkının takdiriyle  bu seçimi Sayın Şanal’ın alacağına yürekten inanıyoruz. Eğer Ak Parti hükümeti gelirse 1 Nisan’dan itibaren faturalar yükselecektir. Ekonomik anlamda sıkıntılar katlanarak büyüyecektir. Zonguldak küçülmeye devam edecektir. Bizim amacımız birlikte beraber iyi şeyler yapmak. İşte bu anlamda herkesi yanımızda olmaya davet ediyoruz. Ekibimiz Zonguldak’a hizmet etmek için yola çıkmış bir ekiptir. Böyle bir ekibi zillet gibi bir takım kötü sözlerle eleştirenleri kınıyorum. Kötü söz sahibine aittir.” diyerek görüşlerini dile getirdi.

Şenol Şanal da yaptığı açıklamada, “Bu dönem derman belediyecilik olarak genel merkezimiz tarafından finans edildi. Bizlerde bilgi birikimimiz ve kültürümüz dahilinde ilave ettiğimiz başka hizmetlerle halkın yüreğini dokunmak onların yüzünden tebessüm oluşturmak ve netice itibari ile yaptığımız hizmetlerle bu şehri yaşanan bir şehir haline getirmek istiyoruz. Nerde kalmıştık diyoruz. İstihdama yol açarak iyi bir proje çalışması yapıyoruz. Zonguldak belediyesinin imkân ve kabiliyetlerini biliyorum. Biz zaten tek yürek Zonguldak halkına hizmet etmek üzere bu projeleri hayata geçireceğiz. Hayır dualarını alacak iyi bir yönetim ortaya koyacağız. Martın sonu bahar, güzel günler göreceğiz. Zonguldak belediyesinin yeni bir asfalt tesisi olacak, hem kendi bünyesindeki sorunları bir kısmının halledilmesi hem çevre belediyenin ihtiyaçlarına cevap vermesi ile kurulacak bu tesisin yaratılması açısından insanların da bir gelir kapısı aranacak olmasından dolayı çok önemli bir proje olduğunu söylüyorum, çok daha değişik projelerimiz de var, bunları da anlatacağım.” dedi.

Daha sonra basın mensupları başkan adayı Şanal’a çeşitli sorular sordular, Şanal da bunları yanıtlayarak ve bazı eksik ilgiden kaynaklanan yanlış soruları da düzelterek gazetecileri aydınlattı.

İlginin yoğun olduğu kahvaltıdan sonra fotoğraflar çekildi. (Sermet AKSU)


Anahtar Kelimeler
AçıklamaŞenol Şanal
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Burak Erol, Başkan Bozkurt'u ziyaret etti

Haberi Oku