Politika:
'O VEKİL BELEDİYEYE  UTANCINDAN GİREMEYECEK”

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, AKP Milletvekili Çolakoğluna yanıt verdi:

“O VEKİL BELEDİYEYE

UTANCINDAN GİREMEYECEK”

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, partisince düzenlenen “Martın Sonu Bahar” mitinginde AKP Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’na cevap vererek, “O vekil utancından 5 yıl daha belediyeye giremeyecek” dedi.

Kantarcı mitingdeki konuşmasında,“Canlı yayında izledim bir tane milletvekilimiz var. Şuana kadar ben ne işe yaradığını görmedim. Söylentiye göre de o ikinci sırayı neyin karşısında aldığını halkın arasındaki söylentiyi siz daha iyi biliyorsunuz. Diyor ki, ‘Biz Perşembe’ye toplu konut yapacağız. Ama bu belediye bizden olmadan toplu konut yapamıyoruz. Biz Perşembe’ye doğalgaz getireceğiz. Ama belediye bizde olmadan yapamıyoruz’ diyor. Sayın vekil, açık söylüyorum Çaycuma meydanından sen hiçbir şey yapamazsın. Sayın vekil ithal bir adam getirdiniz buraya sen onun arkasında da duramazsın sen hiçbir şey yapamazsın. 5 yıl ben görevdeydim makamlarına gittim tebrik ettim, hayırlı olsun dedim. Sayın vekil şu belediyenin kapısından girmedi daha. Sizlerin sayesinde 5 yıl daha giremeyecek oraya. Belediye kapalı olduğundan değil utancından gelemeyecek oraya utancından” diye konuştu.

TORUN: “BU ÜLKEDE BEKA SORUNU YOK”

Bu ülkede birlikte mücadele edeceklerini, demokrasiyi birlikte kuracaklarını, hukuku birlikte inşa edeceklerini ve özgürce birlikte yaşayacaklarını anlatan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, şöyle devam etti: "Son günlerde biliyorsunuz bir tartışma başlattılar. Bu ülkede beka sorunu var. Değerli Çaycumalılar bu ülkede ekonomik sorun var, bu ülkede adalet sorunu var, bu ülkede ayrışma sorunu var. Sen gel bunlardan bahset, gel bunları konuşalım. Bu ülkenin bekası söz konusu olduğunda Çaycumalı da Zonguldaklı da Türkiye'deki herkes orada dik durur, herkes gerekeni yapar. Bu millet Kurtuluş Savaşı'nı vermiş, bu millet Kıbrıs'ın Beşparmak Dağları'na yazmış, bu millet Kore'ye gitmiş, bu millet bağımsızlık mücadelesini sadece ülkede değil, beka mücadelesini her yerde vermiş. O yüzden bugün olmayan sorunları varmış gibi göstererek içinde bulunduğumuz sorunları unutturmaya çalışıyorlar."
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanını seçti...

Haberi Oku