FLAŞ HABER
Politika:
ORC ZONGULDAK'DA SABIKALI

MHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan’a olan yakınlığı ile bilinen ve Zonguldak MHP binasına gelip partililerle fotoğraf çektiren ORC firmasının sahibi, Gürkan Gülay’la 12 bin 600 oy alan MHP’nin 31 Martta yaklaşık 30 bin oy alacağını öne sürerek kargaları bile güldürdü.

Zonguldak halkı aynı senaryoyu 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde de yaşamıştı. ORC, 7 Haziran’da yüzde 16,4 oy alan MHP’yi yüzde 25,7 olarak tahmin etmişti. O tarihte İl Başkanı olan Hamdi Ayan’ın ikinci sıra milletvekili adayı Yavuz Erkmen’in adaylıktan çekilmemesi için MHP’nin oylarını bilerek yüksek gösterttiği öne sürülmüştü.

ORC’nin 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Zonguldak için yapmış olduğu sözde araştırma anketinde; AKP % 41 oy oranı ile Zonguldak ilinde 1. parti, CHP % 26,9 oy oranı ile 2. Parti, MHP ise %25,7 ile 3.Parti olarak gösterilmişti.

Sandıklardan çıkan sonuç ise ORC’nin Zonguldak halkını ne denli aptal yerine koyduğunu gözler önüne serdi.

Anahtar Kelimeler
MHPHamdi AyanAnketOrc
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Eski bir Zonguldakta yaşamış 2 yıl önce

Sizin sorununuz ne o merkezdeki lagvarlar ne de seyir yeri Zonguldakta öncelik işsizlik ikincisi merkezden geçen boklu dere üstü kapat alttan ver püsküyü denize sonra balık tut yedir millete

Misafir Avatar
Zonguldak sevdalısı 2 yıl önce

Gazetenin sahibinin Cehapeli olduğunu uçan kuş duydu böyle yaygara koparıp bağırmaları gülünç haliyle. Hamdi Ayan gümbür gümbür geldiğinide bundan dolayı görmüyorlae aslında görüyorlar ama yediremiyorlar. Yaşasın Milliyetçi Zonguldak Yaşasın Milliyetçi Türkiye...

Misafir Avatar
Abasıyanık 2 yıl önce

15 bin ver Sende birinci çık anketlerde.Parayla değilmi.Gerçi onuda eve hırsız girdi deyip cebe atanlar utansın.

banner228

Keleş, Başkan Alan'ı Tesla ile tiye aldı

Haberi Oku