Politika:
Oy Uğruna Hayal Satıyorlar
Siyaset her geçen gün çirkinleşiyor. AKP Muslu Belediye Başkan adayı Murat Kabuk, oy uğruna sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile seçimi kazanmaları halinde Eren Enerji’den atılanları işe alacaklarını açıklayınca ortalık karıştı.

Seçimi kazanmak için her yöntemi deneyen Murat Kabuk, Eren Enerji’nin üst düzey yöneticileri ve Milletvekillerinden söz aldıklarını söyleyerek umut tacirliği yaptı.

UMUT TACİRLERİ

Eren Enerji geçmiş süreçte işten atılan personelle ilgili Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman’ın bu işçilerin geri alınabilmesi için yapmış olduğu görüşmelerde, "Şirket politikamız ile ters düşen işçilerin, tekrar geri alınabilmeleri mümkün değildir"  denildi. Halkın Sesi’ne konuşan belde sakinleri ise “Madem AKP’nin bu işçileri geri aldırabilme gücü vardı da, neden uzunca süredir bu yönde hiçbir girişim yapmadılar. İnsanları oy malzemesi olarak görüp, insanların umutları ile oynamak iktidar partisine yakışıyor mu?” diyerek tepki gösterdiler. 
(Cevdet AKGÜN)
Anahtar Kelimeler
Eren Enerji
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
şenol 1 yıl önce

siz birde bakacakkadı belde belediye başkanının vaatlerine bir bakın sanki paris olacakmış gibi yaşayanlar bile diyorki bu ne boyle bizmi başka yerde yaşıyoruz :d

Misafir Avatar
ali 1 yıl önce

musluyu zehirlediler,herkes kanser hala iş diyorlar.hesap çok acı olacak burada yada ahirette

banner228

DEVA teşkilatları onandı...

Haberi Oku