FLAŞ HABER

Politika:
'Para incik-bocuğa harcanmış'

Belediye Meclis Üyesi Demirtaş, kesin hesaplara neden ret oyu verdiğini açıkladı

"Para incik-bocuğa gitmiş"


Belediye meclis üyesi Turhan Demirtaş yazılı bir basın açıklaması yaparak kesin hesaplara neden ret oyu verdiğini açıkladı. Gelen parada büyük ölçüde uyumsuzluklar olduğunu tespit ettiğini söyleyen Demirtaş, ‘Neyi hedeflediği belirsiz, kentin sorunlarına ilgisiz, gününü gün etme peşindeki bu yönetiminin icraatını ve hesaplarını onaylamam; keyfiliğin aynen devam etmesini istemek olurdu. Kesin hesaplara o nedenle ret oyu verdim.’ dedi.

Yatırıma harcanan 60 milyona bakıldığında Zonguldak’ın önünü açacak kalıcı hiçbir iş görünmediğini söyleyen Demirtaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘Kentsel dönüşüm yok. Trafik çözümü, otopark yapımı yok. Ucuz arsa üretimi yok.  Ucuz konut yapımı yok. Halka harcanması gereken, tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan paralar, önceliği olmayan, çiçek böcek, incik boncuk keyfi işlere harcanmış.’

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ahmet yılmaz 2 yıl önce

belediye meclis üyelerini tamamı bu talana göz yümüyor

Misafir Avatar
Kerem 2 yıl önce

belediye sizde hiç vicdan yokmu ? hiç Allah korkusu yokmu ?? bu imar plamlarını nasıl yapıyorsunuz ? yeşil alan kalmadı ,yaya kaldırımı kalmadı her yere bina çektirme yok belirli bir nizam yok yazıklar olsun size size benim ve ailemin haklarını helal etmiyorum bizim vergilermizle oradan maaş alıyorsunuz yazıklar olsun size .tepebaşında oturuyorum doğal gaz geçti normalde akşama kadar o yolların asfalta la yama yapılması ama aylardan beri aynı çukur kasis yazıklar olsun sizin gibi belediyeye Allah size bunların heabını sorsun .

banner228

İYİ Parti’den ‘üye ol’ kampanyası

Haberi Oku