Politika:
Savcılık dosyayı kapattı, bunlar hala konuşuyor...

Çağlayan, sosyal medyadan yayılan o iddialara açıklık getirdi!

"Savcılık dosyayı kapadı"

AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, intenet siteleri ve sosyal medyada hakkında dolaşan iddialar üzerine açıklama yaptı.

Çağlayan, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Son zamanlarda birtakım internet siteleri ve sosyal medya hesaplarında, şahsım ve partim hakkında gerçeği yansıtmayan iddialar ortaya atılmaktadır.

Karalama kampanyasına dönüşen bu iddialarla ilgili meydanı fitne ve fesada bırakmamak için bilgilendirme yapma gereği duydum.

Bir yıl önce olmuş bir konuyu, kongre sürecinde temcit pilavı gibi kullanmaya çalışanlar, şahsımdan çok partime zarar vermektedir.  Hangi amaca hizmet ettiği tarafımızca bilinen bu kişilerin gündeme getirdikleri konularla ilgili hem Milletvekilimiz hem de il başkanımız gerekli açıklamayı yapmıştır.

Suçlamaya çalıştıkları konu hakkında iddia sahipleri tarafından suçlamalar, Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı’nda incelenmiş ve kovuşturmaya yer olmadığına karar verilmiştir.

Bugüne kadar susmamın nedeni partime ve parti hiyerarşisine duyduğum saygıdandır. Söz konusu iddia ile ilgili iki ay önce verilen kovuşturmaya yer olmadığına dair karar ektedir." (Haber Merkezi)


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kemal Can 4 ay önce

akp'de böyle bir soruşturmayı yapacak savcı ben bu ülkede göremiyorum

Misafir Avatar
Madenci 4 ay önce

Adam adammış
Zaten herkes suçsuz olduğuna inanıyordu

banner228

MAVİ VATANDA BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ

Haberi Oku