Politika:
Selim Alan: Yapacak çok işimiz, hayata geçireceğimiz çok projemiz var

Zonguldak Belediye Başkanlığı’nı kazanan Dr. Ömer Selim Alan, seçmene teşekkür etti.

Zonguldak’ın menfaati için elinden gelenin en iyisini yapacağı sözünü veren Alan, “Bizdeki enerji, heyecan, memleket sevgisi ve birlikteliğe güveniyorum. Bu şehir bizimle kanayan yarasına merhem bulacak. Öncelikle bana oy veren vermeyen tüm hemşerilerime evladına sahip çıktığı için en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum” dedi.

ALAN’IN MESAJI ŞÖYLE:

“Sevgili Hemşerilerim, gece gündüz demeden gönülden çalışarak, sizlerin teveccühü ile memleketim Zonguldak’ın Belediye Başkanı oldum. Dün ve bugün olduğu gibi bundan sonrada Zonguldak’ın menfaatleri noktasında elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum. Bu süreçte memleketimizin atası esnaflarımıza gösterdikleri ilgiye, çat kapı yaptığımız ev ziyaretlerinde bizlere kapısını açan hemşerilerime, yolda, sokakta, caddede bizlere güler yüz gösteren halkımıza teşekkür ediyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi tek arzumuz mutlu bir Zonguldak inşa edip, kaybettiğimiz yılları geri kazanmaktır. Bizdeki enerji, heyecan, memleket sevgisi ve birlikteliğe güveniyorum. Bu şehir bizimle kanayan yarasına merhem bulacak. Öncelikle bana oy veren vermeyen tüm hemşerilerime evladına sahip çıktığı için en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Bu süreçte şehrimize gelerek bizlere en büyük desteği veren ‘Başkanımın tüm projelerinin arkasındayım’ diyen Milletin adamı, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, ‘Ömer Selim Alan Başkanımızın emrindeyim’ diyen İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya ve diğer bütün bakanlarımıza, Sevgili eşim Ceyda Hanım ve aileme, Zonguldak Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, tüm parti teşkilatımızın mensuplarına, Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarıma, benimle aynı yolu yürüyen dostlarıma, bana inanan ve güvenen Zonguldak halkına teşekkürü bir borç biliyor, sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.  Biz bu şehrin evladı olarak, Zonguldak’a sahip çıkacağız. Bizlerden desteğinizi, dualarınızı eksik etmeyiniz. Yapacak çok işimiz, hayata geçireceğimiz çok projemiz var. “Hep birlikte yeni Zonguldak” için kollarımızı sıvadık. Vakit Zonguldak için koşma vakti. Teşekkürler Zonguldak…”

Anahtar Kelimeler
TEŞEKKÜRSelim Alan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kömürkentli 1 yıl önce

Hasbiiiiiii yine dört ayak üstüne düştün iyimi

Misafir Avatar
Aln 1 yıl önce

Başkanım sizin gelisinizle bazı kisiler belediyede krallıgını ilan etmiş bunlarla ilgilide bisey yapmanızı bekliyorum özellikle su işleri denen bütün dolabın döndügü yerde bastaki zat ben artık buranın kralıyım diye bagırıyormuş chp döneminde cevirdigi dolapları bizzatbiliyoruz kaçak olarak yaptıgı evinin malzemelirini bile belediyeden araklamışdır ayriyetten akdemir giderken aldıgı işcılerin de cıkarılmasını istiyoruz kapıcısı bile karısını ise sokmus bu kadar işşiz varken karı koca calışmaları ahllaksızca

banner228

KELEŞ: "MİLLET ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMIŞTIR"

Haberi Oku