FLAŞ HABER
Politika:
SİYASİ NEZAKETSİZLİK!

DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt, randevu almalarına rağmen kendilerini karşılamayan AKP Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek’in siyasi nezaketsizlik örneği gösterdiğini belirterek, “Talep etmeleri halinde kendilerini parti binamızda ağırlayabilir, misafirperverliğimizi göstermek isteriz” dedi.

 

DEVA Partisi’nin şehrimizin ve ülkemizin parlayan yıldızı, gülen yüzü olarak bu şehrin birlik ve beraberliği, sorunların çözümü ve istişaresi için toplumun her kesimiyle, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla ve siyasi partileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyacağını ifade eden Bozkurt, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

 

“Bugün de siyasi parti ziyaretlerimiz kapsamında Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek’ten randevumuzu aldık ve ziyaretimizi gerçekleştirmiştik. Ülkemizin ayrıştırıldığı, kutuplaştırıldığı bir dönemde; yapıcı olmak, nezaket sahibi olmak, birlik ve beraberlikten yana bir tavır sahibi olmak bizlerin en büyük amacıdır. Özellikle Merkez İlçe teşkilatı olarak bu yönde bir refleks gerçekleştirmeye gayret etmekteyiz. Tüm bu iyi niyetli çabalarımıza rağmen zaman zaman belli alanlarda baskılara maruz kaldığımız gibi, bu tür siyasi nezaketsizliklere de tanık olmaktayız. Türk örf, adet ve geleneklerine göre bizler için misafir her daim baş tacıdır. Bizler misafirlerimiz bu anlayışla ağırlamaktayız. Tüm bu yaşananların akabinde yaşananları siyasi nezaketsizlik olarak değerlendiriyoruz. Talep etmeleri halinde kendilerini parti binamızda ağırlayabilir, misafirperverliğimizi göstermek isteriz.”


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hakkı doğru 1 ay önce

korku dağlari aşti geli̇yorr.

Misafir Avatar
Ak partili 1 ay önce

eminim doğrudur adamın niyeti iyi olabilir ama azcik yuzun gülsün azcik mutavazi ol kucakla milleti yol yordam bilmiyorsan öğretsin birileri bu parti sizin gibiler yüzüne kibir ego yüzünden bitmeye başladı yazık....

banner228

MHP'li Varol Demirköse, sosyal medyadan...

Haberi Oku