Politika:
Teşkilatta kazan kaynıyor...


(Mustafa ÖZDEMİR)
ÖZEL
 HABER -
Geçtiğimiz Ocak ayında kent merkezinde etkili olan yoğun kar yağışında günler süren su kesintisi ve açılmayan yollar yüzünden vatandaşın ve muhalefetin hedef tahtasına koyduğu Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ınwhatsapp grubundan AKP İl Başkanı Zeki Tosun ve Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek’e tehditvari ifadeler ve sokak jargonuyla racon kestiği ortaya çıktı. İsim vermeden muhalefetin karla mücadeleye yönelik eleştirilerine yanıt vermeyen Tosun ve Ayçiçeği “lal olmak” ile suçlayan Selim Alan, “Bundan sonra herkes ektiğini biçeçecek. Azdan az, çoktan çok gidecek” yazarak kendince partiye ayar verdi.

HERKES EKTİĞİNİ BİÇECEK

Halkın Sesi’nin ulaştığı whatsapp yazışmalarında Selim Alan, AKP’li belediye meclis üyeleri, İl Başkanı  ve merkez ilçe başkanının bulunduğu platformda adeta gerçek yüzünü ortaya koydu. Aynı grupta, kendi partilisine derdini anlatamayanın vatandaşa hiç anlayamayacağını yazan Selim Alan, “Karla mücadelede yanımızda olmayanları da tarihe not ediyoruz. Herkes oldu lal. Bundan sonra herkes ektiğini biçecek. Zor gününüzde yanımızda olmayanların güzel günlerde yanımızda yeri yok” dedi.

KARŞI CEPHEYE GEÇMEK İSTEYEN GEÇSİN

İl kongresi öncesinde Zeki Tosun’a olan muhalefeti ve “Yeniçeri hareketi”nin öncüsü olarak bilinen Başkan Selim Alan, parti teşkilatıyla olan çatışmasını aynen yansıttığı yazışmalarını rakip siyasi partiye söylenmeyecek şu sözlerle bitirdi: “Teşkilat işini yapacak biz işimizi. Karşı cepheye geçmek isteyen buyursun geçsin. Bugüne kadar bana yapılan bu partide kimseye yapılmadı. Hep sükuneti korudum. Artık tamam. Azdan az çoktan çok gider”

Selim Alan’ın bu yazışmaları karşısında kimsenin tek satır cevap vermediği dikkatlerden kaçmadı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kral 17 saat önce

Cacık bunlar CHP nin ekmeğine yağ sürüyorlar

Misafir Avatar
Kuliste konuşulan 3 hafta önce

Yahu bu selim alan a kim niye güvensin
Bu adam değilmi onu oraya getiren emek veren mustafa çağlayanı partiden attı
Onun için kapı kapı dolaşan aydın arıcı başkanı harcadı meclise almadı
Ama ne mustafa nede aydın başkan yanına bırakmaz seçim zamanı

Misafir Avatar
Akpli 3 hafta önce

Adam belediye başkanı değil sanki mafya her kese gider yapıyor bunlar cocuk işi secimde bu millet havanı alır iki yıl kaldı tadını çıkar

Misafir Avatar
Yandaş değil yoldaş 3 hafta önce

Bakınız arkadaşlar şuraya yorum yapanlara sesleniyorum, siz 2 yılın derdine düşmüssünüz tezgahınıza çorba girmez oldu siz de haklısınız, selim alan şöyle selim alan böyle diyorsunuz tamam da 2 yılda yaptıklarını ve geriye kalan 3 yılda yapacaklarını kenara. Bırakıp karda şöyle olu vedi köyde şöyle böyle olu vedi,turşu gibi adamsınız be azcık dik durun omurgazsızlar. Yüzü gülenleride gördük bu şehirde pavyonlardan çıkmayıp belediyenin parasını yiyenler. Adam çalışmaya çalışıyor size rağmen..!!

Misafir Avatar
Yaşar 3 hafta önce

Selim alan kendini dolmuş kahyası zannediyor galiba acilen birilerinin haddini bildirmesi lazım bu ne ya artist Selim senin lakabın Zonguldak ta Tilki!!

Misafir Avatar
öncezonguldak 3 hafta önce

İkisi gitti,kaldı iki.Kısa gündür çabuk geçer.

Misafir Avatar
AK HAMAL 3 hafta önce

Göbekçilerin gönüllüler i eleştirme hakkı yoktur. Kimse zorla aday yapılmadı. Hem maaş al hem oturum al başarıyı kendine yont başarısızlıkta hamalları suçla. VAllahi hamalların BEDDUASI tutar... Ömer selim alan paraşütsüz çakılacak böyle giderse...

Misafir Avatar
67 3 hafta önce

Ömer selim alan ı herkez yalnız bıraktı.tek başına uğraşıyo çabalıyo.adam daha ne yapsın.

banner228

Pulat grizu şehitlerini andı: "ACIMIZ...

Haberi Oku