Politika:
'Türkiye'ye Deva Olacağız'
Deva Partisi Siyasi İşler Sorumlusu İdris Şahin,
AKP’nin artık Tayyip partisi olduğunu söylediDeva Partisi Kurucu Yönetim Kurulu üyeleri ile Genel Merkez Yöneticileri, Keyfi Köfte’de sabah kahvaltısında bir araya geldi. Deva Partisi Siyasi İşler Sorumlusu AKP eski Çankırı Milletvekili İdris Şahin, AKP’nin artık Tayyip partisi olduğunu söyledi.
Keyfi Köftede düzenlenen Tanışma ve kaynaşma toplantısına Deva Partisi Kurul Üyesi Kadriye Esra Aygün, Siyasi İşler Sorumlusu İdris Şahin, Kurul Üyesi Hasan Canpolat, Kadın Politikaları Başkanı Arzu Kılıçlar, Kurul Üyesi Furkan Arık ve Zonguldak kurucu üyeleri katıldı.  13’üncü  Bölge olan Tokat, Çorum, Amasya, Kastamonu, Bartın, Karabük, Zonguldak, Sinop, Rize'den sorumlu olduklarını ifade ettiler. 
Kahvaltı programında konuşan Siyasi İşler Sorumlusu İdris Şahin, “67 Plaka bizim için ayrı bir önem arz ediyor. 3 Kişiden oluşan kurucu oluşturacağız. Birisi Başkan olacak. Şuana kadar partimize Zonguldak’tan 250 başvuru bulunmakta. Zonguldak Türk siyasi tarihinde çok önemli insanları çıkarmış kıymetli bir vilayetimiz. Biz sadece Zonguldak'a değil Türkiye’ye deva olmaya geliyoruz. 2015’ten sonra AKP parti programından ve hedeflerinden sapmış sadece Tayyip partisi olmuştur. Üke de kötü bir yönetim mevcuttur. Önümüzdeki yıl ülkede seçim olacağını düşünüyorum. Zonguldak’ta ki, STK’lar ile görüşüp bir karar alacağız” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ak parti il 1 ay önce

İnşaAllah başınıza TAYYİP gibi taşlar yağar.

Misafir Avatar
hasan basıcı 1 ay önce

inşAllah bazı partiler gibi milletin başına bela değil deva olurlar..!

banner228

MAVİ VATANDA BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ

Haberi Oku