Politika:
Ulupınar, DEVA ve Gelecek Partisi'nden teklif geldiğini doğruladı...
 AKP Zonguldak Eski Milletvekili Özcan Ulupınar, DEVA ve Gelecek Partisi’nden teklif geldiğini doğruladı...

“ÖNCELİĞİM İŞİM VE AİLEM”

Haber: Mustafa ÖZDEMİR
AKP’de uzun yıllar siyaset yapan Zonguldak eski Milletvekili Özcan Ulupınar, siyasi geleceğiyle ilgili iddaları Halkın Sesi’ne yanıtladı. Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu‘nun bizzat kendisiyle yüz yüze görüştüğünü doğrulayan Özcan Ulupunar, “Sayın Davutoğlu beni Ankara’ya davet etti. Birlikte siyasete devam edelim dedi.  Sonra kuruculardan olmam için eski milletvekili arkadaşlardan telefon aldım. Ben bu dönem kendilerine milletvekili başvurusu yapmadığımı, belediye başkanlığını da düşünmediğimi söyledim. İşime ve aileme zaman ayırmam gerektiğini ve onların bana ihtiyacı olduğunu söylerek teşekkür ettim. Anlayışla karşıladılar.” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN 
HALKIN TEVECCÜHÜ”

Eski bakanlardan Ali Babacan’ın Genel Başkan olduğu DEVA Partisi’nden de partiye katılması yönünde teklif aldığını doğrulayan Özcan Ulupınar, “Aynı şekilde DEVA içinde il başkanlığını düşünüp düşünmediğimi sordular. Aynı şeyleri onlara da söyledim. Şuan bir iş insanı olarak memleketimde çalışmalarımı sürdürüyorum. 18 yıl aralıksız çok şükür alnımızın akıyla siyaset yaptık. Önemli olan bu görevlerden sonra memlekette rahat dolaşabilmek, halkın arkasında iyi anılmak ve insanların sizinle ilgili iyi düşüncelere sahip olması. Hayır duası alabiliyorsak ne mutlu bize. En önemlisi halkın teveccühü” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
adil hışıroğlu 1 ay önce

bay özcan a cumhurbaşkanığı yüksek istişare üyeliği verilmeli. 40.ooo tl maaşlı özcan bey bunu hak etti köksal bey gibi olmalı..

Misafir Avatar
Satılmış gebeş 1 ay önce

adam bakan olmuş şimdi sıfırdan başlar mı ! bakanlık teklif edilse garanti kabul eder.

Misafir Avatar
Adnan kahveci 1 ay önce

Adam gibi adamdır sayın vekilim Allah yolunu acık etsin

banner228

MAVİ VATANDA BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ

Haberi Oku