Politika:
UYSAL DESTEK PEŞİNDE

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bu kez de şantiyelerde çalışan belediye işçileri ile Belediye Düğün Salonu’nda bir araya geldi.

Kdz. Ereğli Belediye Binası’nda personelle bir araya gelen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bu kez de Fen İşleri, Su Kanalizasyon, Ulaştırma ve  Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı olarak şantiyelerde çalışan belediye işçileri ile Belediye Düğün Salonu’nda bir araya geldi.

Konuşmasında son gelişmeleri değerlendiren ve sözlerine  ‘Kararım şu. Seçime gireceğim ve adayım.” diyerek başlayan Uysal, “Akşamları telefonlar, gündüz ziyaretçiler geliyor. Başkanım sizle beraberiz diyorlar. Ben bu insanları mahcup edemem. Bu insanlar eğer bana, çalışkan, dürüst, çalmayan, insan ve mahalle ayrımı yapmadan hizmet ediyor, biz böyle başkanı istiyoruz diyorsa, bana aday olmak düşer.”dedi.

“YETER, BU MİLLETİN ÇOCUĞU, BU MİLLETİN EVLADI VAR”

Uysal, işçilere hitaben yaptığı konuşmada, “Yeter! Bu milletin de adamı var. Bu memleketin de adamı var. Bu memleketin içinden çıkan yetişmiş insanımız var. Ben bu memleketin bir insanı, bu topraklarda büyümüş biri olarak bana sahip çıkacağınızı biliyorum. Bu yüzdende görevime devam edeceğim.” İfadelerini kullandı.

EN YÜKSEK ZAMMI ALACAKSINIZ

Dönem dönem kendisine belediyede işçi fazlalığı olduğuna dair söylemlerde bulunulduğunu söyleyen Başkan Uysal, “ Siz dedikodulara itibar etmeyin. Şu andan itibaren ve tekrar göreve geldiğimizde 2024’e kadar kendi isteği ve arzusu dışında kimse işten çıkartılmayacak.” dedi. Uysal işçiye “Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Eğer şahsıma kalırsa ve derlerse ki bu yetki başkanın yetkisindedir denildiği anda belediyelerin verebileceği en yüksek zammı sizlere vereceğim. “diye seslendi.(Haber merkezi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Saadet partisi teşkilatları zoom ile bayramlaştı

Haberi Oku